Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступна кампанія, літня сесія: ці питання обговорили під час ректорату

Вступна кампанія, літня сесія: ці питання обговорили під час ректорату

Вступна кампанія, літня сесія: ці питання обговорили під час ректорату
07.06.2023 11:18 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University засідання ректорату вступна кампанія приймальна комісія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування

Початок тижня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно відкрило засідання ректорату, в центрі уваги якого були: вступ-2023, літня сесія та підготовка до нового навчального року.

 

Вступна кампанія-2023: важливі пріоритети

Враховуючи початок основної сесії НМТ, вступна кампанія вже старувала. Також минулого тижня закінчили реєструвати вступників до магістратури на складання ЄВІ/ЄФВВ. Таких осіб по ЗНУ 1128. Ті, хто ще не отримав екзаменаційних листів, мають терміново звернутися до деканатів відповідних факультетів або до приймальної комісії. МОН України розробляє механізм вступу до вишів для тих, хто зараз перебуває на тимчасово окупованих територіях. Вступникам до магістратури нагадали, що до 11 червня вони ще можуть пройти безкоштовні тренінги зі складання іноземних мов на платформі Moodle. Охочі продовжити навчання на рівні магістратури, можуть скористатися пріоритетним вступом на спеціальності, яким надається особлива підтримка: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Середня освіта» та низка технічних спеціальностей. Також абітурієнтам (включно ВПО, вчителям і працівникам освітніх закладів) повідомили про можливості здобути вищу освіту за допомогою ваучерів від Державного центру зайнятості. Реєстрація електронних кабінетів вступників на різні рівні здобуття вищої освіти розпочинається 1 липня. Основна сесія зі складання НМТ стартувала і триватиме з 5 до 23 червня, додаткова – 11 – 24 липня. Про готовність матеріально-технічної бази, персоналу та щодо інших організаційних моментів проведення НМТ доповіли начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів і проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір.

Літня сесія стартує

Студентів заочного відділу, які мали фінансову заборгованість і погасили її, повідомили про можливість скласти літню сесію разом зі студентами денної форми навчання. Результати сесії та темпи ліквідації академічної заборгованості мають своєчасно відображатися в системі «Деканат». У ЗНУ дадуть змогу студентам-боржникам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях або в лавах ЗСУ, подати заяви на ім’я ректора про надання індивідуального графіка навчання та/або відтермінування оплати за нього. На контролі – результати проходження практик. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура також окреслив завдання – розпланувати роботу підрозділів заздалегідь – у період підготовки до початку нового навчального року, враховуючи літні відпустки працівників.

Про підготовку до нового навчального року

Розподіл навантаження відбуватиметься за показниками рейтингу науково-педагогічних працівників за попередні два роки, а також у контексті поточних фінансових заборгованостей студентів. Ці питання висвітлили проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та начальниця навчального відділу Валентина Горлач. Зокрема, йшлося про відкриття доступу до електронної системи з розподілу навантаження та підключення до неї деканатів і кафедр ЗНУ. Для організації роботи в новій системі створили спеціальний навчальний відеоролик. Також відбудуться онлайн-зустрічі і тренінги для представників адміністрацій підрозділів і відповідальних осіб від фахівців навчального відділу. Про поточну організацію діяльності університету та підготовку до нового навчального року доповів також перший проректор Олександр Бондар. Згідно з Наказом в.о. ректора № 182 від 23.05.2023 року «Про планування роботи університету на 2023/24 навчальний рік» мають враховуватися Стратегія розвитку ЗНУ в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України (2023/2025).

На порядку денному – контроль за поточними завданнями

Про коригування акредитаційної діяльності в ЗНУ за результатами проведених цього навчального року акредитацій освітніх програм і підготовки до нових процедур у новому навчальному році, а також про цифрову трансформаціїю в університеті розповів проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Під час вступної кампанії адміністрація вишу висунула низку інших організаційних завдань: тримати на контролі доступ до укриттів ЗНУ (відповідальні: Сергій Кушнір, Павло Коренков), подання до відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту даних про військовозобов’язаних студентів, які вступили до університету 2022 року. З інших питань виступили також начальниця відділу кадрів Наталія Котляренко та головна бухгалтерка відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності Оксана Арістова. Зокрема, йшлося про погашення заборгованостей за стипендіальними виплатами за травень для студентів університету і частково – для аспірантів. Наприкінці обговорили наукові та спортивні здобутки студентів ЗНУ, які підтримують високий рейтинг та імідж університету. Анонсовані й заходи, які відбудуться цього місяця: 15 червня о 14.30 – засідання науково-технічної ради (zoom-формат); 20 червня о 14.30 – Вчена рада (ауд.50, навч. корп. № 1).

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини