Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова робота молоді – результат плідної роботи студентів

Наукова робота молоді – результат плідної роботи студентів

Наукова робота молоді – результат плідної роботи студентів
07.06.2023 15:39 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет студентське життя наукова робота

Математичний факультет ЗНУ чималу увагу приділяє науковому розвитку молоді. Нещодавно за активну участь у Чотирнадцятій Всеукраїнській, двадцять першій регіональній конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики» на факультеті відзначили чимало талановитих студентів.

 

Крім того, на заході привітали студенток Карину Зубко (2 курс, гр. 6.1111-м) та Віру Зуйченко (3 курс, гр. 6.0140-м). Їх нагородили Грамотами ректора за активну наукову діяльність та з нагоди дня науки.

За активну участь у конференції молодих дослідників «Актуальні проблеми математики та інформатики» нагородили: Вячеслава Гречаного (3 курс, група 6.1210-2); Єгора Кривохлябова (3 курс, група 6.1210-1); Ольгу Лутаєву (1 курс, 8.1212); Кирила Митрошина (1 курс, 8.1212); Валерію Муравйову (2 курс, 6.1111-м). Молоді побажали успіхів у науковому та студентському житті. «Чекаємо на нові перемоги», - відзначили на факультеті.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини