Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про фінансові можливості та пільги для студентів

Про фінансові можливості та пільги для студентів

Про фінансові можливості та пільги для студентів
08.06.2023 15:01 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ бухгалтерського обліку фінансової бюджетної звітності стипендіальне забезпечення соціальні виплати пільгові кредити на освіту

Головна бухгалтерка Запорізького національного університету Оксана Арістова у відео на офіційному YouTube-каналі вишу розповіла про унікальні фінансові можливості та пільги, доступні здобувачам вищої освіти.

 

За словами Оксани Арістової:

- Запорізький національний університет має змогу надавати всебічну фінансову підтримку абітурієнтам. Університет пропонує широкий вибір спеціальностей, навчання на яких здійснюється за кошти державного бюджету. Студентам надаються академічні та соціальні стипендії. Крім того, збільшена стипендія доступна для тих, хто обрав такі спеціальності, як «середня освіта», «біологія», «математика», «металургія» та «енергетика». У випадку вагомих академічних здобутків студенти отримують підвищену стипендію, а також їм можуть призначити стипендію обдарованої молоді Верховної Ради, Президента України та Кабінету Міністрів України.

Для підтримки студентства університет співпрацює з вітчизняними та закордонними організаціями. Пільгові категорії студентів отримують широку підтримку, зокрема, соціальну стипендію, можливість проживання в гуртожитках та різні соціальні виплати. Запорізький національний університет також допомагає здобувачам освіти оформити житлові субсидії. Студенти, які навчаються на контракті, мають можливість отримати повернення податку з доходів фізичних осіб. Це становить 18% від загальної суми оплати за навчання, сплаченої в попередньому році. Крім того, заклад вищої освіти надає всі необхідні документи для оформлення цього процесу.

Також університет надає можливість оформлення державного кредиту на 3% для здобуття вищої освіти. За обсягом надання цих коштів колись ЗНУ посідав друге місце серед закладів вищої освіти країни. Університет активно співпрацює з фондом соціального захисту осіб з інвалідністю, який забезпечує оплату навчання для студентів цієї категорії. Після завершення навчання в університеті на педагогічних спеціальностях та за умови працевлаштування за фахом випускники мають можливість отримати одноразову грошову допомогу від держави в розмірі 5 прожиткових мінімумів.

Незважаючи на проблеми воєнного сьогодення, університет повноцінно функціонує. Триває розвиток матеріальної бази, оновлення аудиторій та мультимедійних класів. Запорізький національний університет відкритий для абітурієнтів, які прагнуть отримати вищу освіту.

Покликання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=ENKaARZaz_8

 

Анастасія Щеглова,

студентка факультету журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини