Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулася зустріч науковців кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення із представниками заводу «Перетворювач»

Відбулася зустріч науковців кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення із представниками заводу «Перетворювач»

Відбулася зустріч науковців кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення із представниками заводу «Перетворювач»
09.06.2023 12:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра електроніки інформаційних систем програмного забезпечення стейкхолдери

- На кафедрі склався колектив науковців, який підтримує постійний зв’язок із представниками діючих підприємств металургійної, хімічної, електронної галузей і бізнесу, - зазначила завідувачка кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяна Критська. – Ми обговорюємо варіанти скорішого подолання виникаючих проблем із технологією, новою технікою, а також перспективні розробки та підготовку кваліфікованих кадрів.

 

Ось і нещодавно відбулася робоча нарада з представниками ПАТ «Запорізький завод "Перетворювач"». Її учасниками стали: завідувачка кафедри Тетяна Критська, професор Дмитро Алексієвський; доценти Єгор Кисельов, Микола Світанько, Анатолій Безверхий, викладач Костянтин Туришев, а також професор Дніпровського інституту традиційної та нетрадиційної медицини Валерій Сорокін. Запорізький завод «Перетворювач» представляли Віктор Лейзерович і Сергій Гуров.

Питання, які розглядалися під час зустрічі, стосувалися як освітнього процесу, так і співпраці з підприємством. Обговорили освітні програми за спеціальностями «Електроніка», «Мікро- та наносистемна техніка», «Інженерія програмного забезпечення». Задля підвищення якості підготовки студентів і відповідності надбаних навичок задачам ПАТ «Запорізький завод "Перетворювач"» розглянули можливість проходження практик та стажування молоді на підприємстві. А ще говорили про компетентності фахівців, які необхідні випускникам кафедри для працевлаштування на заводі.

Окрему увагу приділили актуальним для підприємства питанням, таким як номенклатура продукції, яка виготовляється, та можливим напрямам поширення ринку споживачів сучасних напівпровідникових перетворювачів. Обговорювались і напрями модернізації тиристорних перетворювачів різного призначення; відновлення систем керування, зокрема, в напрямку цифровізації. Звернули увагу на можливості підвищення параметрів якості силових напівпровідникових приладів, серед яких термостабільності, за рахунок використовування монокристалів кремнію з особливими властивостями. Йшлося й про можливість організувати нові виробництва з розробки конструкцій та випуску електронних приладів медичного застосування.

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини