Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювілей професора Дмитра Бабміндри: нагода відзначити його заслуги в економіці природокористування

Ювілей професора Дмитра Бабміндри: нагода відзначити його заслуги в економіці природокористування

Ювілей професора Дмитра Бабміндри: нагода відзначити його заслуги в економіці природокористування
09.06.2023 13:43 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет ювіляр

Доктор наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Бабміндра свого часу працював у Запорізькому інституті землеустрою, пройшов шлях від старшого інженера до директора інституту.

 

У 1995 році він стажувався в Королівському інституті Сурвеєрів (Англія). В 1996 році навчався в університеті штату Айдаго (США). В 1997 році пройшов стажування в центрі реєстрації нерухомого майна (Англія). Він очолював Запорізьке обласне, а потім головне управління земельних ресурсів. Ювіляр є автором понад 200 наукових публікацій і 9 наукових монографій. Він також співавтор розробки і введення у Запорізькій області регіональної програми використання й охорони земельних ресурсів, земельно-агротехнічних паспортів для нових агроформування ринкового типу. За високі досягнення в проведенні земельної реформи в Запорізькій області Дмитра Бабміндру нагородили нагрудним знаком Держкомзему України «Почесний землевпорядник Україні», в 2000 році – Грамотою Держкомзему України, в 2002 року – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, в 2004 році – подяка Держкомзему України, медаллю «За розвиток Запорізького краю» та орденом «За заслуги 3 ступеня» Запорізької обласної ради. Нагороджений він і Почесною грамотою, подякою Кабінету Міністрів Держкомзему України. З 2011 року Дмитро Бабміндра – завідувач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Запорізького національного університету. З вересня 2016 року – завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Запорізького національного університету.

Його наукові пріоритети – це економіка природокористування і охорона навколишнього середовища, модернізація економіки шляхом розвитку виробничої та соціальної інфраструктури, світові проблеми диверсифікації джерел генерації та постачання енергетичних ресурсів, диверсифікація інноваційного розвитку агропромислового комплексу, міжнародна інтеграція та розвиток туризму (історико-культурного, рекреаційного, оздоровчого, природоохоронного, сільського та індустріального). Важливо відзначити й участь ювіляра в законодавчій діяльності (Земельний кодекс, Закон про землеустрій, Закон про державний земельний кадастр). Він був керівником проєкту «Комплексна програма захисту земель від водної та вітрової ерозії в Запорізькій області» до 2010 року. Брав участь у міжнародних конференціях США, Англії, Австрії, Чехії, Угорщини. Є дійсним членом Української екологічної академії наук України, спеціалізованої вченої ради Запорізького національного університету.

Для довідки

Народився в с. Олександрівці Вознесенівського району Миколаївської області. В 1971 році закінчив Одеський державний екологічний університет (гідрометінститут). Трудову діяльність розпочав інженером Запорізького облводгоспу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини