Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Золото молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики вибороли студенти ЗНУ

Золото молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики вибороли студенти ЗНУ

Золото молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики вибороли студенти ЗНУ
09.06.2023 15:14 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет спорт Чемпіонат легка атлетика серед молоді

Перемоги спортсменів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – завжди привід для особливої гордості за вихованців вишу. Днями здобутки кількох талановитих спортсменів вишу щиро порадували освітянську спільноту.

 

Загалом запорізькі студенти вибороли дев'ять нагород молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики. Дві золоті медалі здобув студент Запорізького національного університету Андрій Васильєв – він був кращим на дистанціях 100 м (10.52 сек.) та 200 м з особистим рекордом (21.3 сек.). Заслужені тренери України Костянтин Рурак і Василь Боднар. Ще один студент ЗНУ Микита Барабанов здобув золоту медаль у бігу на 400 м (47.09 сек.) та срібло в бігу на 200 м також із кращим персональним результатом (21.7 сек.). Тренери – Олена та Костянтин Рураки. У секторі стрибків у висоту срібло виборола студентка Запорізького національного університету Вероніка Крамаренко, її результат – 1м 70 см. Тренер – Микола Кардач.

Ще один комплект срібних нагород в естафетному бігу 4х100 м здобула запорізька команда у складі: Олександр Мирошниченко (НУ «Запорізька політехніка»), Андрій Пидан (ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»), Артем Куделя та Андрій Барабанов (обидва Запорізький національний університет). Бронзу виборола ще одна представниця Запорізької області, студентка Університету Григорія Сковороди в Переяславі – Ярослава Аполосова. Спортсменка посіла третє місце в секторі метання списа з результатом 39.95 м.

Для довідки

Чемпіонат з легкої атлетики серед молоді до 23 років відбувся в Івано-Франківську. Спортивний комплекс Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу став для 313 молодих легкоатлетів із 25 областей України майданчиком для підготовки до участі в головних міжнародних змаганнях, зокрема для чемпіонату Європи з легкої атлетики та прийдешніх Європейських Ігор. Запорізьку область представили на змаганнях вісім спортсменів, яким вдалося вибороти 10 нагород, майже всі вони на рахунку студентів місцевих вишів.

За матеріалами фейсбуку Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини