Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Унікальний маркетинговий воркшоп підготували для абітурієнтів

Унікальний маркетинговий воркшоп підготували для абітурієнтів

Унікальний маркетинговий воркшоп підготували для абітурієнтів
09.06.2023 15:21 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Відокремлений структурний підрозділ Фаховий коледж бізнесу вступ-2023 відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування приймальна комісія

Дослідження переваг споживачів і незабутня дегустація стали його родзинкою. Підготував захід Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Неймовірний маркетинговий воркшоп, який відкрив нові горизонти дослідження переваг і вибору споживачів, припав до душі молоді. Викладачі фахових дисциплін спеціальності 075 "Маркетинг" влаштували захоплюючий захід, на якому абітурієнти отримали можливість поглибитися в метод ідеальної точки та насолодитися дегустацією.

За час воркшопу учасники вивчали сутність методу ідеальної точки, що є потужним інструментом у дослідженні переваг і вибору споживачів. Вони вивчали техніки збору та аналізу даних, розуміли вплив різних факторів на вибір споживачів і навіть самостійно проводили дослідження. А що може бути кращим способом перевірити свої теорії, як не дегустація продуктів? Елементи дегустації додавалися, щоб надати учасникам реальний досвід і перетворити воркшоп на захопливий і смачний захід.

Абітурієнти мали змогу оцінити такий популярний продукт як чіпси відомих брендів, проаналізувати їх характеристики та зрозуміти, як вони впливають на споживачів. Це була неперевершена можливість поєднати теоретичні знання з практичними навичками. Відгуки учасників воркшопу були захопленими! Вони поділилися своїми новими відкриттями та емоціями. Багато з них відзначили, що такий підхід до вивчення маркетингу дозволяє зрозуміти потреби споживачів і створювати продукти, які відповідають їхнім перевагам та очікуванням.

Організатори воркшопу висловили вдячність усім за активну участь і цікаві дискусії. Вони планують проводити подібні заходи і в майбутньому, розширюючи тематику та надаючи можливості абітурієнтам отримати практичні навички для успішної кар'єри в галузі маркетингу. «Приєднуйтесь до нашої спільноти молодих маркетологів та будьте на крок попереду у світі маркетингу. Всі деталі щодо вступу-2023 ви зможете знайти на сайті ЗНУ», - відзначили в коледжі.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини