Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Практичні навички презентували студенти-хіміки

Практичні навички презентували студенти-хіміки

Практичні навички презентували студенти-хіміки
16.06.2023 17:03 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет кафедра хімії виробнича практика

Триває виробнича практика зі спеціалізації студентів 4 курсу, освітнього рівня бакалавр і виробнича практика студентів 1 курсу, освітнього рівня магістр біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) денної форми здобуття освіти спеціальності 102 Хімія.

 

На факультеті підкреслили, що для професійної підготовки майбутнього хіміка важливим напрямком є отримання практичних навичок підготовки, а саме: проведення досліджень і здатність розв’язувати складні задачі та проблеми галузі. Під час практик для студентів провели онлайн-зустрічі з керівниками хімічних лабораторій та підприємств Запоріжжя та низки семінарів. Це дозволило познайомити майбутніх хіміків з особливостями роботи в різних типах хімічних лабораторій.

Доцентка кафедри хімії Марина Корнет ознайомила студентів з особливостями роботи у науково-дослідній лабораторії ЗВО, на прикладі лабораторії біотехнології фізіологічно активних речовин ЗНУ. Начальник хімічної лабораторії ТОВ «Бара», кандидат наук Юрій Седаш поділився досвідом роботи у приватному секторі та ознайомив з обладнанням для хімічних досліджень із розробки ПАР та законодавчою базою. Насичений та цікавий семінар представила судова експертка сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Аліса Домніч (Лагрон). Вона дозволила зануритися студентам у роботу хіміків цього центру та відзначила, що в центрі працює близько 20 спеціалістів, значна частина яких є випускниками кафедри хімії ЗНУ.

Завершила серію семінарів кандидатка наук, біохімік вищої категорії Державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка Ірина Лабенська. Вона в онлайн режимі продемонструвала особливості реалізації біохімічних методик, роботу приладів і існуючі підходи до інтерпретації результатів  біохімічних досліджень. Студентів проінформували не тільки про особливості роботи в лабораторіях, а й про їх можливості. Окрім того, молодь відвідала Запорізький НДКЕЦ МВС України, співробітники якого, провели екскурсію та ознайомили студентів із лабораторією та лабораторним обладнанням центру. Супроводжувала практикантів доцентка кафедри хімії ЗНУ Вікторія Генчева. Цей проєкт вдалося втілити в життя онлайн і за участю доцентки кафедри хімії ЗНУ Марини Корнет. Викладачі подякували керівництву центру за можливість проведення зустрічі. До речі, в студентів також є можливість укласти двохсторонню угоду про проходження практики. На факультеті розповіли, що серед студентів 4 курсу Владислав Баклан проходить практику на базі ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ», м. Київ; серед студентів 1 курсу магістратури Сергій Олейников проходить практику в лабораторії Акціонерного товариства «Інститут титану», м. Запоріжжя.

Матеріал надано біологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини