Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулася зустріч випускників ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» із викладачами ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Відбулася зустріч випускників ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» із викладачами ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Відбулася зустріч випускників ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» із викладачами ІННІ ім. Ю.М. Потебні
26.06.2023 16:14 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж

Провели захід представники Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): заступник директора з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев, завідувач кафедри металургійного обладнання Андрій Власов, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Олександр Шапуров, а ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» представляли директор Віктор Черненко та голови циклових комісій.

 

«Коледж та інститут є структурними підрозділами Запорізького національного університету, - підкреслив Владислав Румянцев, - тож працюють за єдиними правилами, що значно спрощує адаптацію в ІННІ». Заступник директора з профорієнтаційної роботи розповів про історію та сучасність інституту, приділивши чималу увагу як ніколи актуальним сьогодні освітнім програмам ІННІ. Як доцент кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки особливу увагу він приділив спеціальностям 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та 263 «Цивільна безпека».

«Дуже швидко адаптуються до навчання та демонструють хороші результати випускники коледжу, які отримують освіту в ІННІ за тією ж спеціальністю, що й у ЗГЕФК», - про це розповів випускникам Андрій Власов, зосередивши головну увагу на споріднених спеціальностях: 133 «Галузеве машинобудування», 144 «Теплоенергетика», 145 «Гідроенергетика» й 191 «Архітектура та містобудування». А ще, завідувач кафедри металургійного обладнання розповів молоді про можливість навчатися на бюджетній основі за спеціальностями, які користуються особливою підтримкою держави. Особливостям цьогорічної вступної кампанії приділив увагу Олександр Шапуров. Зокрема, він зазначив, що за контрактом на більшість інженерно-технічних спеціальностей ІННІ можна вступити без складання Національного мультипредметного тесту, достатньо лише подати на конкурс мотиваційний лист.

«Від імені адміністрації та викладачів ІННІ ім. Ю.М. Потебні, - зазначив Владислав Румянцев, - хочу висловити щиру подяку директорові ВСП ЗГЕФК ЗНУ Віктору Черненку за добре організовану зустріч, яка є дуже корисною для подальшої професійної кар’єри випускників коледжу».

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини