Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» урочисто вручили дипломи з відзнакою

У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» урочисто вручили дипломи з відзнакою

У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» урочисто вручили дипломи з відзнакою
27.06.2023 13:38 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Відокремлений структурний підрозділ Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж вручення дипломів

Настав день, якого з нетерпінням очікували випускники, - вони отримали омріяні дипломи. А найкращі, ті, хто продемонстрували високі результати в навчанні, займалися волонтерською діяльністю і попри всі виклики часу не забували про позанавчальне студентське життя, отримали дипломи під час урочистої церемонії в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

«Піклуючись про безпеку наших студентів, - розповідають організатори заходу, - ми не наважилися провести масовий випускний для тих, хто завершив навчання в 2023 році. Але ніяк не змогли відмовити собі в бажанні привітати хоча б тих випускників, які отримали дипломи з відзнакою і зараз перебувають в Запоріжжі». Теплими словами, щирими посмішками вітали молодь директор коледжу Віктор Черненко, заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова, завідувачка енергобудівельного відділення Світлана Гавриленко та класна керівниця однієї з групи випускників Каріна Лосева.

Дуже приємною несподіванкою для найкращих стало вручення пам’ятних грамот від адміністрації коледжу, заохочувальних подарунків від його профспілки, солодощів від представника ЗСУ Василя Мельника. А ще військовий вручив шість іменних грошових сертифікатів для найбільш активних і старанних випускників. Та навіть у тих, хто не зміг відвідати урочистості, - свято! Адже позаду роки успішного навчання, які надовго запам’ятаються яскравими митями студентського життя. А знання, отримані в ВСП ЗГЕФК ЗНУ, неодмінно стануть в нагоді в професійній діяльності й у подальшому навчанні!

Інформація надана ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

Сторінка коледжу: www.zgefcznu.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини