Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Маргарита Погосян

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Маргарита Погосян

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету Маргарита Погосян
29.06.2023 15:11 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються представники різних факультетів вишу. Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху випускниці юридичного факультету (2006 рік), адвокатки, арбітражної керуючої, науковиці Маргарити Погосян.

 

Ось що вона розповідає про свої студентські роки та побудову успішної кар’єри:

Шановні колеги, шановні студенти й абітурієнти! Перед тим, як поділитись своїм баченням професії юриста та становлення моєї особистості в галузі юриспруденції, хотіла підкреслити, що я дуже люблю свій юридичний факультет і заклад вищої освіти, де пройшли мої найкращі роки життя. Я й досі пам’ятаю всіх своїх викладачів. Для того, щоб досягти своєї цілі і стати хорошим спеціалістом, мені потрібен був час. Щоб отримати знання, працювала щодня. Тож змогла на практиці застосувати нове в галузі юриспруденції, проводити наукові дослідження. Якщо ти розумієш для чого обрав спеціальність, маєш велике бажання, не пропускаєш жодного семінару та лекції, то все це кроки на шляху до твого майбутнього. Попри те, що я закінчила навчання на юридичному факультеті 17 років тому, я тримаю зв'язок з моєю альма матер, готую практикантів – студентів юридичного факультету не тільки ЗНУ, а й інших закладів вищої освіти. Та й з моїми однокурсниками маю дуже теплі стосунки. Під час навчання на юридичному факультеті мене обрали головою студентської ради. Наразі − я адвокатка, моя юридична практика охоплює майже всі області України.

Після закінчення університету з відзнакою мене запросили обійняти посаду секретарки судового засідання в Господарському суді Запорізької області. Після цього я займалась юридичною практикою та паралельно писала книжки (у 2012 році світ побачив «Погляд на життя», в 2014 році вийшла друком моя друга книжка під назвою «Ціль», у 2024 році планується випуск третьої книжки). Згодом я працювала юристкою в різних організаціях. З 2017 року по 2021 рік навчалась в аспірантурі ЗНУ, маю чимало наукових робіт. З 2016 року займаюсь індивідуальною адвокатською діяльністю та дуже задоволена вибором професії, оскільки працюю в різних галузях права та маю вагомий досвід роботи. Я брала участь у судових засіданнях під час розгляду справ всіх процесуальних кодексів, також маю практику в галузі банкрутства, адже є й арбітражною керуючою.

Які б поради щодо свого професійного становлення я б надала майбутнім юристам та студентам юридичного факультету? Шановні студенти, якщо ви обрали юридичний факультет, то приділяйте багато уваги навчанню, адже кожним вашим кроком у стінах університету ви формуєте своє майбутнє. Я бачу значні зміни на факультеті, які відбулись після завершення мною навчання. Дякую тобі, мій ЗНУ та мій юрфак!

Матеріал надано юридичним факультетом

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту: znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини