Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дипломи отримали випускники юрфаку

Дипломи отримали випускники юрфаку

Дипломи отримали випускники юрфаку
06.07.2023 12:18 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет вручення дипломів випускникам працевлаштування магістратура вступ

Урочистості з нагоди вручення дипломів про освіту тривають у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Свято вручення цих важливих документів відбулося й на юридичному факультеті. Теплі слова привітань для молоді звучали для молоді від представників адміністрації, завідувачів кафедр, науково-педагогічних працівників, стейкголдерів, батьків, рідних і знайомих.

Випускникам зичили не зупинятися на досягнутому, крокувати й далі на шляху до побудови власної кар’єри, втілення в життя багатьох важливих проєктів, волонтерства, громадських ініціатив. Випускники розповіли, що в багатьох із них у планах вступ до магістратури, а у декого – згодом вже формується задум продовження отримання освіти й на рівні PhD - третього рівня вищої освіти.

Показово, що чимало випускників уже на сьогодні працевлаштовані та мають досить взірцеві портфоліо, адже ще під час навчання та проходження кількох практик зуміли проявити себе як старанні та дисципліновані молоді фахівці, котрі вже мають своє перше робоче місце.

Фотогалерея Марії Падалко:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.997772804997391

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини