Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі психології триває волонтерська робота

На кафедрі психології триває волонтерська робота

На кафедрі психології триває волонтерська робота
12.07.2023 11:00 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет кафедра психології факультет СПП волонтерська діяльність

У липні на Запоріжжі втілювали в життя проєкт "Психологи на Війні". Під керівництвом Валерія Дорожкіна викладачі кафедри психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Мосол, Олена Малина, Анастасія Неманежина та волонтери - магістри спеціальності 053-Психологія факультету СПП Запорізького національного університету - відвідали села півночі Запорізької області.

 

На кафедрі підкреслили: «Під час спілкування з мешканцями сіл ми ще більше розуміємо, наскільки необхідно надавати психологічну допомогу людям різних вікових категорій, підтримувати їх, готувати фахові рекомендації та інформацію про техніки з подолання тривожних станів. Це стабілізує та покращує емоційний стан».

Під час виїздів фахівці запропонували медичну допомогу, безкоштовно надаючи медикаменти від провідного київського лікаря. Восьмого липня вони також організували розвивальні, стабілізаційні та психологічні ігри для 30 дітей віком від 3 до 14 років.

«Ми продовжуємо волонтерську діяльність із наданням першої психологічної допомоги, кризових консультацій військовим та їхнім сім'ям. Дякуємо всім, хто залучається та відгукується. Разом до Перемоги», - резюмували викладачі та студенти кафедри.

 

Матеріал надано факультетом СПП

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини