Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про досвід співпраці з литовським вишем розповідає студентка економічного факультету

Про досвід співпраці з литовським вишем розповідає студентка економічного факультету

Про досвід співпраці з литовським вишем розповідає студентка економічного факультету
13.07.2023 12:28 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет міжнародна співпраця закордонні стажування

Студентка 3 курсу економічного факультету спеціальності 051 "Економіка" освітньої програми "Управління персоналом та економіка праці" Анастасія Проць приїхала до Литви та підписала договір з Університетом Миколаса Ромериса.

 

Анастасія Проць розповіла:

-Після приїзду до Каунаса 4 липня 2023 року, поки збирались інші учасники програми, я встигла трохи познайомитись із містом. Мешкала там у гуртожитку. Також встигла на День державності в Каунасі, який відбувся 6 липня. Цього дня організували 22 міжнародний фестиваль «Оперета в Каунаському замку».

З цікавістю відкрила для себе, що тут є пляж, де зливаються дві річки Нярис і Німан. Також я мала змогу відвідати Собор Воскресіння Христа - це найвища точка міста з оглядовим майданчиком: розкішний краєвид. Острів посеред річки Нямунас став улюбленим місцем для вечірніх прогулянок.

10 липня, коли до міста вже прибули всі учасниці проєкту, ми підписали договір, який діятиме до 31 серпня 2023 року. За цей час я маю написати наукову роботу на обрану тему, яку згодом зможу опублікувати в українському збірнику та литовському. Для продуктивної та зручної роботи ми маємо доступ до університетської бібліотеки. Там є простір для роботи з комп’ютером і розширений доступ до наукових праць українських і закордонних науковців. Також є кімната для відпочинку, все необхідне для навчання.

Окрему подяку хочеться висловити декану економічного факультету Аллі Череп. Саме завдяки їй я отримала можливість бути тут. Крім того, щиро завдячую я своїми успіхами й керівниці лабораторії стійких інновацій, професорці Академії громадської безпеки Жанеті Симанавичейне, яка завжди готова допомогти з будь-якими запитаннями, що виникають під час навчання.

 

Анастасія Проць, студентка 3 курсу економічного факультету

 

На фото студентка економічного факультету Анастасія Проць і професорка Академії громадської безпеки Жанета Симанавичейне.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини