Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ розпочав підготовку правоохоронців-бакалаврів

ЗНУ розпочав підготовку правоохоронців-бакалаврів

ЗНУ розпочав підготовку правоохоронців-бакалаврів
19.07.2023 09:23 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет вступ-2023 правоохоронна діяльність

На юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочато підготовку фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Правоохоронна діяльність».

 

Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць зазначила: «У сучасних складних умовах воєнного стану наша країна потребує фахівців-правоохоронців, які і в подальшому будуть сприяти повоєнній розбудові, а тому університет реагує на потреби, в тому числі і Запорізького регіону, у фахівцях критичного значення».

Заступниця декана Наталя Верлос додала: «Нарешті ми можемо навчати не тільки здобувачів магістратури, а й бакалаврів за спеціальністю 262 «правоохоронна діяльність». В умовах воєнного стану це є надзвичайно актуальним, тому що якраз правоохоронці працюватимуть на благо національної безпеки та оборони. Вони сприятимуть захисту прав і свобод людини, і у Нацполіції, і на деяких посадах в органах прокуратури, в пенітенціарній системі, установах, які забезпечують охорону громадського порядку і не потребують спеціальної юридичної освіти».

Наразі вже відбувається набір на навчання. Для того, щоб вступити, потрібно мати повну загальну середню освіту, сертифікати НМТ з української мови та літератури – 100 балів, математики – 100 балів і будь-якого предмету на вибір – 100 балів. Або замість результатів НМТ можна подати сертифікати ЗНО 2021 року з таких предметів: українська мова та література – 100 балів, історія України – 100 балів та результат будь-якого предмету на вибір – 100 балів.

Термін навчання - 2 роки та 10 місяців (180 кредитів ЄКТС). Після отримання диплому випускники мають змогу працювати дільничними інспекторами поліції, інспекторами воєнізованої охорони, приватними детективами, фахівцями із дізнання, інспекторами пенітенціарної системи, інспекторами прикордонної служби, фахівцями із майнової та особистої безпеки.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини