Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті завершився правовий лекторій від професорів Університету Барселони (Іспанія)

На юридичному факультеті завершився правовий лекторій від професорів Університету Барселони (Іспанія)

На юридичному факультеті завершився правовий лекторій від професорів Університету Барселони (Іспанія)
27.07.2023 09:34 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет освітній процес міжнародна діяльність Університет Барселони онлайн-лекторій верховенство права

2022/2023 навчальний рік на юридичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) тривав під гаслом співпраці з професорами Університету Барселони (Іспанія). Впродовж року майбутні правники та правоохоронці – здобувачі освіти ЗНУ – мали змогу прослухали гостьові лекції від провідних науковців. Ці іноземні спікери спеціалізуються на ґрунтовних дослідженнях різних актуальних питань публічного та приватного права. Вони впродовж тривалого часу поєднують свою наукову, викладацьку діяльність, використання інноваційних форм і методів навчання з практикою правозастосування. Усе це зумовило новаційність, змістовність і практичну орієнтованість їхніх лекційних занять, а отже, й підвищену зацікавленість запорізького студентства в спілкуванні з іноземними фахівцями.

 

26 липня відбулася остання в цьому навчальному році онлайн-лекція доцентки кафедри конституційного права Університету Барселони Нурія Гонзалез Кампанья (Nuria González Campañá). Для здобувачів юридичного факультету ЗНУ вона прочитала лекцію на тему «Захист ЄС верховенства права». Науковиця поділилася з аудиторією результатами своїх багаторічних досліджень. Також вона ініціювала дискусію за підсумками аналізу конкретних тематичних кейсів, продемонструвавши особливості практики правозастосування, формування судової практики, практики правозахисту. Здобувачі мали змогу не тільки поглибити свої фахові знання, а й підвищити лінгвістичні компетентності, оскільки робочою мовою заходу була англійська.

Юридичний факультет вдячний Університету Барселони, його професорам за плідну роботу впродовж навчального року й сподівається на подальшу співпрацю.

 

Для довідки

Нурія Гонзалез Кампанья (Nuria González Campañá) – знана в світовому правничому середовищі фахівчиня з питань верховенства права. Вона – випускниця юридичного факультету Університету Барселони (Іспанія). Крім того, здобула дворічний ступінь магістра з права та дипломатії в Школі Флетчера Університету Тафтса (США), отримала ступінь доктора філософії з права ЄС в Оксфордському університеті (Великобританія) під керівництвом професора Пола Крейга. Її дисертація присвячена зв’язку між правом ЄС і виокремленням субнаціональних утворень у державах-членах ЄС. У 2023 році видавництво «Oxford University Press» опублікувало монографію на основі її докторської дисертації. Пані Нурія здійснювала наукові дослідження в Університеті Макгілла (Монреаль, Канада) та в Європейському університетському інституті (Флоренція, Італія). Її основні дослідницькі напрямки – самовизначення, відокремлення, конституційне право ЄС і демократичний занепад та ерозія в ліберальних демократіях.

 

Матеріал надано юридичним факультетом

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини