Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У «Товариських іграх з баскетболу» змагалися діти з родин ВПО, спортсмени ЗНУ та волонтери

У «Товариських іграх з баскетболу» змагалися діти з родин ВПО, спортсмени ЗНУ та волонтери

У «Товариських іграх з баскетболу» змагалися діти з родин ВПО, спортсмени ЗНУ та волонтери
07.08.2023 08:11 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет спортивно-оздоровчий комплекс спорт благодійність баскетбол Товариські ігри благодійний фонд Карітас-Запоріжжя Простір дружній до дітей

Четвертого серпня в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся спортивно-благодійний захід – «Товариські ігри з баскетболу». Їх організаторами стали представники «Простору дружнього до дитини» благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» за підтримки співробітників Запорізького національного університету.

Участь у змаганнях взяли діти з родин, що мають статус внутрішньо переміщених осіб, які протягом липня відвідували безкоштовні тренування в спортивному залі начального корпусу ЗНУ № 2, студенти-баскетболісти університету, команда, до якої увійшли співробітники благодійного фонду «Карітас Запоріжжя», та представники баскетбольного клубу «Запоріжжя».
Заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко розповів про організацію заходу: «До нас щодо можливості проведення спортивних ігор звертався і координатор“Простору, дружнього до дитини” Єгор Прокопенко, і співробітники благодійного фонду “Карітас Запоріжжя”. В університеті їм безкоштовно надали спортивний зал другого корпусу, де вони проводили тренування з баскетболу для дітей. Це – діти з багатодітних сімей та переселенці. Сам захід став підсумком проміжного етапу тренувань. Серед його учасників – студентська команда ЗНУ, представники благодійного фонду "Карітас Запоріжжя" та власне діти із сімей, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, та з багатодітних родин».
Координатор «Простору, дружнього до дитини» благодійного фонду «Карітас-Запоріжжя» Єгор Прокопенко, своєю чергою, розповів: «Ми організовуємо різноманітні заходи для дітей, тож як спортивну складову вирішили проводити безкоштовні тренування з баскетболу. Серед наших співробітників – екс-гравець БК “Запоріжжя” Максим Ледньов. Ми вирішили, що звернемося до ЗНУ, щоб його керівництво дозволило нам тренувати дітей у спортивній залі навчального корпусу № 2. Запорізький національний університет радо погодився. Ми зареєстрували на заняття двадцять дітей, і вони, за бажання, два рази на тиждень ходили на тренування по півтори години. І наприкінці місяця ми влаштували "Товариські ігри"». Також Єгор Прокопенко поділився планами щодо продовження тренувань для дітей на новий місяць та за їхніми підсумками проведення схожого спортивного заходу.
Наприкінці учасники отримали подарунки від благодійного фонду «Карітас Запоріжжя».

Більше фотографій – за лінком:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.775424071252297

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини