Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний університет висловлює співчуття та поділяє біль родини загиблої студентки Світлани Сємєйкіної

10.08.2023 14:41 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології некролог

Керівництво, науково-педагогічний колектив, студентство Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) поділяють біль і глибоку скорботу рідних і близьких нашої студентки Світлани Сємєйкіної та висловлюють своє співчуття. Вчора під час ракетного удару по Запоріжжю загинули дві молоді талановиті дівчини – Світлана Сємєйкіна та Христина Спіцина.

Світлана – студентка 2 курсу спеціальності «Переклад (англійська мова)» факультету іноземної філології. Викладачі й одногрупники знали її як дуже здібну, товариську та талановиту дівчину. Разом зі своєю подругою Христиною вони утворили дует «Similar girls» та стали учасницями «cover band «Gems»». Вони разом приїздили з Матвіївки до Запоріжжя, аби музичними виступами на вулиці збирати пожертви на допомогу Збройним силам України. 9 серпня дівчата також співали, коли їх вбила ворожа ракета.
Викладачі та студенти факультету іноземної філології висловлюють глибокі співчуття рідним і друзям загиблих дівчат. Усі вони приголомшені страшною звісткою, з якою важко змиритися.
Світла пам’ять загиблим.
Колектив факультету іноземної філології розпочав збір на допомогу родині Світлани та просить приєднатися всіх охочих:
Сємєйкіна Анна Григорівна
Картка «Приватбанку»: 5167 8030 5117 8171
Батько Світлани
Картка «Приватбанку»: 5167 4901 3108 9873
Монобанк на допомогу родинам Світлани та Христини: