Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювіляр Валерій Колпаков більш ніж 40 років навчає українських правників

Ювіляр Валерій Колпаков більш ніж 40 років навчає українських правників

Ювіляр Валерій Колпаков більш ніж 40 років навчає українських правників
15.08.2023 12:33 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет ювілей поздоровлення

Керівництво, викладачі, студенти та випускники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 15 серпня вітають із ювілеєм в.о. завідувача кафедри конституційного та адміністративного права, професора Валерія Колпакова. Цього дня його співробітники та однодумці відзначають вагомий внесок ювіляра в розвиток вітчизняної правничої галузі та в підготовку високопрофесійних юридичних кадрів.

Валерій Колпаков у 1970 р. закінчив філологічний факультет Миколаївського державного педагогічного інституту, а у 1977 р. Київську вищу школу Міністерства внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство». Успішно пройшов підготовку в ад’юнктурі (1984) і докторантурі (2005) Київського національного університету внутрішніх справ. Після проходження строкової військової служби з 1972 по 1981 рік працював в органах внутрішніх справ на Придніпровській залізниці, міста Севастополя і Кримської області. Має спеціальне звання «полковник».
Із 1981 року присвятив себе науково-педагогічній роботі. Працював у Київській вищій школі Міністерства внутрішніх справ, Національній академії внутрішніх справ, Київському національному університеті внутрішніх справ, Національному авіаційному університеті, Запорізькому національному університеті.
У цих закладах обіймав посади викладача, доцента і професора кафедр державно-правових дисциплін, оперативної роботі та адміністративного права, начальника кафедри адміністративного права Київського національного університету внутрішніх справ, завідувача кафедри конституційного і адміністративного права Національного авіаційного університету і завідувача кафедри адміністративного і господарського права Запорізького національного університету. Загальний трудовий стаж 55 років. Науково-педагогічний стаж 40 років. У 1984 році захистив дисертацію «Профілактика адміністративних правопорушень громадськими пунктами охорони порядку» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук по спеціальності 12.00.02. У 2005 році – дисертацію «Деліктний феномен в адміністративному праві України» на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук по спеціальності 12.00.07 «Адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право».
Основні науково-дослідницькі інтереси Валерія Колпакова сконцентровані на філософських і теоретичних проблемах адміністративно-правових відносин, предмета і метода адміністративного права, адміністративно-деліктного права, адміністративного процесу. Підготував низку докторів і кандидата юридичних наук. Шановний ювіляр – автор і співавтор 450 публікацій, із них – 15 підручників, 25 монографій і 42 посібника. За індексацією наукометричнї системи scholar google citations, його роботи процитовано більш ніж у 5280 публікаціях вітчизняних і зарубіжних вчених (поточний h-index (індекс Хірша) – 24; поточний i10-index – 45).
Він – один із керівників наукової школи з дослідження актуальних проблем адміністративного права та процесу, експертом з підготовки висновків щодо нормативно-правових актів та їх проектів, спеціальних науково-дослідних тем. Плідна робота іменинника відзначена низкою державних, відомчих і громадських нагород, відзнак, подяк, заохочень.
Вітаючи шановного ювіляра з Днем народження, колеги, друзі й однодумці користуються нагодою засвідчити свою щиру повагу, запевняють, що вдячні долі, яка подарувала можливість працювати поруч із відомим вченим. А також бажають йому здійснення всіх бажань у мирній переможній Україні, сил і наснаги задля подальшої успішної реалізації планів і задумів та подальшого розвитку юридичного факультету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини