Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ взяв участь у зустрічі партнерів проєкту «MultiEd Erasmus+ KA2» із запровадження багатомовної освіти

ЗНУ взяв участь у зустрічі партнерів проєкту «MultiEd Erasmus+ KA2» із запровадження багатомовної освіти

ЗНУ взяв участь у зустрічі партнерів проєкту «MultiEd Erasmus+ KA2» із запровадження багатомовної освіти
17.08.2023 11:05 Все Головні новини Факультети Іноземної філології MultiEd ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології міжнародна діяльність проєктна діяльність освітній процес підготовка вчителів

Представники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – проректор із наукової роботи Геннадій Васильчук, заступниця декана з навчальної роботи факультету іноземної філології Катерина Василина, завідувачка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлана Запольських – узяли участь у зустрічі партнерів проєкту «MultiEd Erasmus+ KA2» «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови як шлях до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції України». Захід відбувся в Тернопільському національному педагогічному університеті.

Організатори зустрічі вбачали її мету в моніторингу якості реалізації проєкту, а також у підбитті підсумків. Під час заходу його учасникам нагадали про те, що проєкт «MultiEd Erasmus+» розпочався під час глобальної пандемії, а його реалізація тривала вже під час повномасштабного військового вторгнення російської федерації на територію України. Партнери проєкту зустрілися разом, аби обговорити його реалізацію за нелегких умов. Вони приділили особливу увагу інтелектуальним результатам впровадження проєкту в життя, також йшлося про управлінську та фінансову звітність. Серед іншого, 17 серпня в онлайн-форматі впродовж двох годин учасники проєкту спілкувалися з керівницею офісу «Еразмус+ в Україні» Світланою Шитіковою, обговоривши його ключові моменти.

Геннадій Васильчук як керівник проєкту від ЗНУ активно долучився до обговорень важливих аспектів його реалізації. Він відзначив важливість проєктної роботи для підготовки висококваліфікованих сучасних фахівців – викладачів іноземної мови. Окреслив досягнення Запорізького національного університету, який плідно співпрацює із загальноосвітніми закладами середньої освіти в цьому напрямку. Також він поділився перспективами діяльності вишу на майбутнє. Проректор подякував організаторам і партнерам проєкту за можливість участі в ньому представників факультету іноземної філології та адміністрації ЗНУ та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини