Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває вступна кампанія до магістратури

У ЗНУ триває вступна кампанія до магістратури

У ЗНУ триває вступна кампанія до магістратури
25.08.2023 10:31 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відбіркова комісія вступна кампанія магістратура формування списків вступників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) нагадали вступникам, які прагнуть навчатися в магістратурі, що, за умови подання документів до 21 серпня 2023 року, вже 26 серпня буде сформовано списки вступників за держзамовленням («на бюджет»), а 30 серпня – тих, хто вступає за кошти юридичних і фізичних осіб («на контрактну форму навчання»).

Виконати вимоги до зарахування треба до 29 серпня (на бюджет) і до 6 вересня (на контракт). А вже 31 серпня (для бюджету) та 7 вересня (для контракту) вступників буде зараховано.
Для тих, хто не встиг здати документи до вечора 21 серпня, але прагне вступити до магістратури цього року, проведуть два додаткові набори: із 9 жовтня та із 6 листопада 2023 року.
Про перебіг вступної кампанії до магістратури, її основні етапи, зокрема щодо додаткових наборів, перелік документів, необхідних для вступу, тощо можна дізнатися у відповідному розділі сайту Приймальної комісії ЗНУ: https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html
Також із будь-яких питань вступники до магістратури можуть звернутися до співробітників відбіркової комісії. Тут також можуть надати інформаційно-консультаційну допомогу щодо заповнення заяв.
Відбіркова комісія знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66 (навчальний корпус № 1), ауд. 38.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини