Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники кафедри дизайну зустрілися онлайн зі своїми викладачами

Першокурсники кафедри дизайну зустрілися онлайн зі своїми викладачами

Першокурсники кафедри дизайну зустрілися онлайн зі своїми викладачами
06.09.2023 08:42 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну свято Перше вересня першокурсники освітній процес

Цього року першокурсники кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) змушені були розпочати навчання у виші в дистанційному форматі. Попри це, викладачі кафедри та її в.о. Завідувачки Ганна Чемерис доклали всіх зусиль, аби цей день був святковим для наймолодших студентів факультету.

 

Вони запросили вчорашніх вступників на онлайн-зустріч. Після привітань із початком нового важливого етапу життя, студентам розповіли про особливості навчання на кафедрі, про те, як поєднати здобування нових знань, формування необхідних для майбутньої успішної кар’єри навичок, розвитку талантів із незабутнім студентським життям. Також учасники заходу отримали багато корисної інформації, переглянувши онлайн-презентацію щодо розміщення факультету. складу його деканату, важливих моментів навчальної, творчої, наукової, культурної, волонтерської діяльності.

Колектив кафедри прагне не лише поділитися зі студентами своїми знаннями, а й підтримати юні таланти в їхніх перших кроках на шляху до успіху. За роки карантину, пов’язаного із пандемією Covid-19, та повномасштабного вторгнення військ російської федерації на території України викладачі накопичили чималий досвід щодо того, як зробити дистанційне навчання ефективним. Водночас вони сподіваються, що незабаром після Перемоги побачать студентів в аудиторіях.

 

За матеріалами фейсбуку кафедри дизайну

факультету соціальної педагогіки та психології

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини