Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, адвокатка Валерія Скользнєва

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, адвокатка Валерія Скользнєва

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка юридичного факультету, адвокатка Валерія Скользнєва
08.09.2023 04:30 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування юридичний факультет пресслужба проєкт Історія успіхів випускників ЗНУ

                          

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються представники різних факультетів вишу. Черговий матеріал цієї рубрики присвячений історії професійного становлення й успіху вихованки юридичного факультету (бакалаврат та магістратура 2019 року) Валерії Скользнєвої.

 

- Ще під час навчання в школі заздалегідь знала, що хочу присвятити своє життя юридичній діяльності. Це в нас родинне. У мене дідусь і мама були і є взірцем такого фахівця в правовій галузі, яким я завжди прагнула та намагаюсь бути. Тому ще в школі я брала активну участь в олімпіадах із права та займала перші місця в області. Університет закінчила на «відмінно» та після бакалаврату почала працювати помічником адвоката в адвокатському бюро «ЮРКОНСАЛТ» Геннадія Працевитого». Зараз я вже 2 роки працюю адвокатом у команді з провідними фахівцями з банківського права в Запоріжжі.

- Які риси, на вашу думку, мають бути притаманні людині, що обрала професію юриста?

- Якби мене спитали про це під час навчання, то я б сказала, що головне для юриста – це чесність, жага допомогти всім, хто потребує та прагнення знати всі закони. Однак сьогодні я чітко розумію, що це – не головне та цього замало. Адвокатом я працюю вже 2 роки та чітко зрозуміла те, що головні риси професійного юриста полягають у гнучкості розуму, відповідальності та стресостійкості. Щодня я працюю з різними людьми, виступаю на судових засіданнях, представляю інтереси своїх клієнтів у державних органах. Люди та проблеми завжди різні, однак моя мета як адвоката – максимально ефективно допомогти клієнту, в будь-якому випадку бути на його боці та не менш важливе – зробити це у встановленні процесуальним законом строки.

- Чому свого часу ви обрали для вступу саме юридичний факультет ЗНУ?

- Одразу після школи я чітко знала, що хочу стати юристкою і хочу працювати в своєму улюбленому місті – в Запоріжжі. Документи я подала тільки в ЗНУ та тільки на юридичний факультет. Я завжди знала, що це – найкращий університет у нашому місті, і сумнівів в цьому не було.

- Чи знадобилися вам під час роботи знання, отримані на юридичному факультеті ЗНУ?

- Так, звісно. Навчання в ЗНУ дало мені той правовий фундамент, який в подальшому допоміг і допомагає мені зараз у моїй кар’єрі. Окрім знань, перебування в університеті навчило мене бути самостійною, значно розширило мій кругозір і дозволило бачити нові можливості в житті. Мені дуже пощастило, що наші викладачі не тільки навчали нас тонкощам та особливостям правової професії, але й завжди підтримували та допомагали. Робота адвоката дуже складна та відповідальна, а без підтримки таких фахівців було би ще складніше опановувати професію. Адже ми є те, що нас оточує. У мене завжди було таке оточення під час навчання, яке лише мотивувало та підтримували на цьому нелегкому правовому шляху.

- На вашу думку, нині ви досягли тих цілей, які ставили перед собою?

- Я гадаю, що більш ніж. У 27 років я маю дворічний адвокатський досвід, власних клієнтів як адвокат і цінний досвід участі в судових справах. До цього ще 4 роки була помічницею адвоката. Зараз працюю в команді з найкращими адвокатами нашого міста, які спеціалізуються на банківському праві. У зв’язку із війною в нашій країні ми також почали працювати та допомагати нашим клієнтам у галузі військового права.

- Які ваші плани на майбутнє?

- Надалі хотілося б створити адвокатське об’єднання та розвиватись в адвокатській діяльності в напрямку цивільного права. Мені дуже подобається моя робота, адже я сама можу приймати рішення, маю гнучкий робочий графік та щодня допомагаю та спілкуюсь з великою кількістю людей. Оскільки я дуже люблю Запоріжжя, я прагну робити все для покращення свого міста шляхом розвитку себе як професіоналки та надання кваліфікаційної правової допомоги тим, хто це потребує.

- Як складалися ваші стосунки з викладачами та однокурсниками під час навчання?

- Мені пощастило як із викладачами, так і з однокурсниками в мої студентські роки. Я не тільки змогла отримати безцінні знання, але й була активісткою студентській ради (фотографом факультету). Ми створювали круті проєкти, організовували свята та брали участь у багатьох конкурсах. Саме такими й повинні бути студентські роки: корисними, мотиваційними та веселими.

Інформацію надано юридичним факультетом

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини