Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПФК взяли участь у Запорізькому молодіжному турнірі з настільного тенісу

Студенти ЕПФК взяли участь у Запорізькому молодіжному турнірі з настільного тенісу

Студенти ЕПФК взяли участь у Запорізькому молодіжному турнірі з настільного тенісу
13.09.2023 07:45 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж спорт настільний теніс

Дев’ятого вересня в Запоріжжі до Дня фізичної культури та спорту відбувся турнір із настільного тенісу для молоді та дітей. Його організатори – Запорізька міська молодіжна рада, Департамент сім’ї, молоді та спорту та Федерація настільного тенісу Запорізької області. Серед учасників турніру були спортсмени Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Випускник ЕПФК Богдан Олексенко, який виявив бажання представити під час змагання свій колишній освітній заклад, виборов 3 місце серед професіоналів. Студент 4 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» ЕПФК Денис Шуть посів 4 місце серед аматорів. А його однокурсник Михайло Ковалевський опинився на 8 місці серед аматорів.

«Це – чудовий спосіб відзначити спортивний день і підтримати розвиток настільного тенісу в вашому місті. Спорт, дійсно, – важливий складник активного та здорового способу життя, і це – чудово, що було залучено багато молодих людей до цього змагання», – зазначили студенти ЕПФК. Також вони подякували за захист і можливість брати участь у таких спортивних змаганнях воїнам Збройних сил України.

 

Денис Шуть,

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини