Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ приєдналися до обговорення досвіду ліцензування правничих шкіл та акредитації програм освіти в США

Науковці ЗНУ приєдналися до обговорення досвіду ліцензування правничих шкіл та акредитації програм освіти в США

Науковці ЗНУ приєдналися до обговорення досвіду ліцензування правничих шкіл та акредитації програм освіти в США
18.09.2023 11:46 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет міжнародна діяльність вебінар підготовка фахівців правнича освіта

Чотирнадцятого вересня представники юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) приєдналися до роботи вебінару на тему «Забезпечення якості правничої освіти: інструменти Американської асоціації правників та добрі практики». Організаторами заходу стали Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України разом із колегами із Секції з питань юридичної освіти та доступу до правничої професії Американської асоціації правників (Секції АВА) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми USAID «Справедливість для всіх».

Цільовою аудиторією заходу визначили українських та американських фахівців-практиків, які працюють над ліцензуванням та акредитацією правничих шкіл, що й зумовило неабияку зацікавленість та активність колег. На заході працювали понад 100 осіб. Із привітанням звернулися голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України Андрій Бутенко та керівник Програми «USAID» «Справедливість для всіх» Девід Вон. Основними спікерами стали заступниця керуючого директора Секції юридичної освіти та доступу до правничої професії Американської асоціації правників Стефані Гіггеттс і старший радник з акредитації Секції АВА Ангела Гілмор. Вони поділились досвідом формування акредитаційних стандартів у галузі юридичної освіти та здійснення акредитації правничих шкіл США.

Окрім того, вітчизняній фаховій спільноті запропонували обговорити можливості адаптації інструментів і практик Американської асоціації правників для вдосконалення ліцензування та акредитації правничих шкіл в Україні. А також – розглянути можливості подальшого обміну досвідом і співпраці між американськими та українськими фахівцями-практиками щодо підвищення якості правничої освіти.

Представники правничої школи ЗНУ ставили чимало важливих запитань. Вони отримали фахові відповіді американських колег стосовно особливостей процесу акредитації юридичних освітніх програм, процесу здобуття юридичної освіти та низки питань, безпосередньо пов’язаних із впровадженням стандартів і процедурних правил акредитації Секції АВА. Участь у таких заходах для правників вишу важлива для вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості підготовки здобувачів, підвищення їх конкурентноспроможності як на внутрішньому, так і міжнародному ринку праці.

 

Інформацію надано юридичним факультетом ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини