Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запоріжжі відбулася презентація книги випускника факультету історії та міжнародних відносин Юрія Гудименка

У Запоріжжі відбулася презентація книги випускника факультету історії та міжнародних відносин Юрія Гудименка

У Запоріжжі відбулася презентація книги випускника факультету історії та міжнародних відносин Юрія Гудименка
19.09.2023 12:58 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет історії міжнародних відносин презентація книги громадський активізм

Випускник факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), відомий громадський активіст, який зараз у лавах Збройних сил України, молодший сержант Юрій Гудименко днями в Запоріжжі презентував свою книгу «Історії та війни».

 

На зустріч з автором завітали волонтери, ветерани, громадські активісти. Модерувала захід виконавча директорка фундації «Мрія» Тетяна Комлик. Під час заходу відбулася дискусія. Також автор поділився своїми роздумами про минуле та сучасне України.

«Зараз чиновники настільки розгублені, що коли пропонуєш їм цілісне системне рішення, вони за нього беруться. Ми почали рухати багато речей: питання ветеранів, реформи, інклюзивне суспільство. Закликаю вас бачити шанси, бути ініціаторами змін. Сьогодні на часі не критика. Потрібні пропозиції та дії», – переконаний Юрій Гудименко.

Нагадаємо, збірка «Історії та війни» – серед лідерів продажу видавництва «Фоліо». Два місяці тому автор вперше презентував книгу в Києві, а тепер планує низку зустрічей із читачами в різних регіонах України.

 

За фейсбуком факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини