Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Над антологією педагогічного досвіду активно працювали освітяни ЗНУ

Над антологією педагогічного досвіду активно працювали освітяни ЗНУ

Над антологією педагогічного досвіду активно працювали освітяни ЗНУ
20.09.2023 11:17 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж спорт настільний теніс

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) його викладачі Оксана Клокова, Леся Король і Марина Желтова узагальнили, представили та популяризували власний досвід у науково-методичному посібнику «ЗДОБУТКИ ОСВІТЯН ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ. Антологія перспективного педагогічного досвіду закладів освіти Запорізької області в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради.

 

Викладачка хімії Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету» Оксана Клокова на підставі аналізу отриманих результатів дослідження відзначила розвиток самостійності у постановці завдань і пошуку їхнього вирішення, вміння орієнтуватись в інформаційному просторі, розв’язувати проблемні завдання. З матеріалами можна ознайомитися за лінком:

https://drive.google.com/file/d/1fd9Ovj04ni8ILlRJTjgfKYth1fDWm4PY/view

Методистка коледжу Леся Король вважає, що професійне зростання може відбуватись у трьох напрямках: розвиток педагогічної майстерності, підвищення компетентності та актуалізація власного творчого потенціалу. З матеріалами можна ознайомитися за лінком:

https://drive.google.com/file/d/1fd9Ovj04ni8ILlRJTjgfKYth1fDWm4PY/view

Практична психологиня коледжу, кандидатка наук Марина Желтова переконана, що творчий потенціал – це той важель, який допомагає молодому поколінню бути успішними у професійній діяльності. Саме тому завдання сучасного педагога – створити сприятливі умови для формування творчих потенцій молодих людей. Матеріали розміщені за лінком:

https://drive.google.com/file/d/1obhUJnIH38pdiKR_BL3K2Wb0RaI8m7nm/view

Викладачка української мови та літератури Леся Король вважає, що педагогічний досвід – важливий елемент загальної культури педагога, ключ до професійного успіху, підґрунт для зростання професійної майстерності. Матеріали розміщені за лінком:

https://drive.google.com/file/d/1VDZlpLLErfuKGGRaaTjK3X3NnEDjOO5y/view

Електронні аналоги друкованого видання науково-методичного посібника розмістили на сайті КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР:

https://zoip po.zp.ua/pages/etc/zdobutki.html

У коледжі вважають, що така діяльність збагачує практику, сприяє розвитку педагогічної думки. Це – найнадійніший критерій валідності педагогічних теоретичних положень, принципів й організаційних форм навчання.

Матеріал надано Фаховим коледжем бізнесу та харчових технологій ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини