Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-методична рада: йшлося про план роботи на рік і діяльність Школи педмайстерності

Науково-методична рада: йшлося про план роботи на рік і діяльність Школи педмайстерності

Науково-методична рада: йшлося про план роботи на рік і діяльність Школи педмайстерності
20.09.2023 15:10 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Науково-методична рада факультети план роботи Школа педагогічної майстерності підвищення кваліфікації кадрові питання

Дев’ятнадцятого вересня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання Науково-методичної ради під керівництвом її голови, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури. Також на онлайн-засіданні були присутні заступниця голови НМР, керівниця навчально-методичного відділу Людмила Нестеренко та голови Науково-методичних рад факультетів й Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні.

 

Кадрові питання

Засідання розпочалося із затвердження складу науково-методичної ради ЗНУ на 2023-2024 навчальний  рік. Олександр Гура представив присутнім новообраних членів науково-методичної ради ЗНУ. Це – голова НМР економічного факультету, доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Наталя Дугієнко, голова НМР юридичного факультету, доцентка кафедри цивільного права Ольга Щипанова, доцентка кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні Оксана Воденнікова та студентка 2 курсу факультету іноземної філології, представниця студентської ради ЗНУ Алла Ярославська.

 

План роботи на рік

Затвердили й план роботи науково-методичної ради ЗНУ на 2023/2024 навчальний рік. Доповідачка – заступниця голови НМР, керівниця навчально-методичного відділу Людмила Нестеренко зазначила, що на сьогодні документ розіслали на факультети, де його мають обговорити і внести, за потреби, правки. Проректор Олександр Гура нагадав, що треба це зробити до кінця вересня.

 

Діяльність Школи педагогічної майстерності

Про необхідність затвердити графік роботи та робочої програми Школи педагогічної майстерності на 2023/2024 навчальний рік йшлося у виступі її керівниці Ольги Юдіної. Відповідний документ для обговорення розіслали напередодні представникам всіх факультетів та ІННІ ім. Ю. Потебні.  Доповідачка згадала про основні напрямки діяльності Школи як інструмента підвищення кваліфікації науково-педагогічного колективу ЗНУ. Олександр Гура наголосив на необхідності формувати запити, які сприятимуть подальшому підвищенню кваліфікації викладачів вишу. Також учасникам повідомили, що існує можливість на базі Школи педмайстерності провести курс на 6 кредитів для молодих викладачів різних факультетів.

 

Результати підвищення кваліфікації та рекомендації до друку літератури

Під час розгляду учасниками наради пункту «Різне» Людмила Нестеренко доповіла про результати підвищення кваліфікації, отримані в системі неформальної/інформальної освіти. Вона нагадала присутнім, що академічна мобільність викладачів може зараховуватись підвищення кваліфікації (1 кредит на рік) і як міжнародне стажування. Вона закликала всіх викладачів вчасно подати необхідні документи для зарахування підвищення кваліфікації. Методистка навчально-методичного відділу Наталя Мацюх зауважила, що цього разу до списку літератури увійшло 11 рукописів і відзначила найактивніші в цьому напрямку діяльності факультети. Учасники заходу затвердили список рекомендованої до друку навчально-методичної літератури. Наприкінці заходу Олександр Гура нагадав про необхідність приділити увагу оновленню інформаційного наповнення сторінок факультетів на сайті університету та про те, що триває перевірка матеріалів, виставлених викладачами в електронній системі Moodle. Він закликав присутніх налаштуватися на плідну роботу.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини