Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювіляр Андрій Макаренко поділився досвідом із майбутніми податківцями, бухгалтерами та аудиторами

Ювіляр Андрій Макаренко поділився досвідом із майбутніми податківцями, бухгалтерами та аудиторами

Ювіляр Андрій Макаренко поділився досвідом із майбутніми податківцями, бухгалтерами та аудиторами
21.09.2023 12:48 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування аудиту ювілей поздоровлення

Колектив, студенти, магістранти і випускники Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) привітали професора кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Андрія Макаренка з ювілеєм.

 

Після закінчення Дніпропетровського державного аграрного університету за спеціальністю «Облік і аудит», Андрій Макаренко продовжив всебічно розвиватися, поєднуючи практичну діяльність із науковою роботою. Вагому увагу він приділяв дослідженню організації приватних підприємств у сільському господарстві, чому й присвятив захищену в 2001 році кандидатську дисертацію за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)». І вже незабаром отримав вчене звання доцента.

Набуваючи нового досвіду як практик і науковець, Андрій Макаренко активно працював над докторською дисертацією «Державне регулювання розвитку аграрної сфери в ринковій економіці» за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством», яку й захистив у 2009 році. А за два роки отримав вчене звання професора кафедри обліку і аудиту Запорізької державної інженерної академії. Значну увагу Андрій Макаренко приділяє викладацькій діяльності. Він щедро ділиться своїми знаннями та досвідом з молодим поколінням, і не лише студентів, а й викладачів. Адже майже десять років ювіляр завідував кафедрою обліку і аудиту ЗДІА.

Сьогодні Андрій Макаренко – професор кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні. Він – автор понад дев’яноста публікацій у фахових наукових виданнях; п’яти монографій та понад сорока навчально-методичних робіт. Ювіляр – учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференцій.

Справжній професіонал, щира і приємна в спілкуванні людина, поправу користується повагою колег і студентів. А випускники, які нині вже працюють за фахом і нерідко обіймають значні посади, вдячні йому за отриманні знання. Вони знають, що і сьогодні Андрій Макаренко готовий допомогти їм корисними порадами.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини