Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся майстер-клас від стейкхолдера

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся майстер-клас від стейкхолдера

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся майстер-клас від стейкхолдера
22.09.2023 10:18 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра міського будівництва архітектури КП Водоканал освітній процес майстер-клас співпраця стейкхолдери

Начальник управління з капітального будівництва та ремонтів КП «Водоканал» Олександр Каведяєв провів майстер-клас для магістрантів освітньої програми «Водопостачання та водовідведення» Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

До заходу приєдналися його колеги: начальник управління зі збуту Андрій Бурлаченко; його заступниця Олена Васюта; начальниця служби реалізації Світлана Суліма; інженер служби реалізації Ганна Горностаєва; начальник зміни центральних очисних споруд ЦОС-1 Денис Бражний; інженер-технолог Анастасія Максимчук. Сьогодні всі вони – магістранти освітньої програми «Водопостачання та водовідведення» кафедри міського будівництва і архітектури  ІННІ ім. Ю.М. Потебні. Учасниками заходу, який відбувся 19 вересня, стали здобувачі як денної, так і заочної форм навчання, адже незалежно від того, чи мають вони вже практичний досвід, чи це в них тільки попереду, магістранти розуміють, наскільки важливо переймати досвід професіоналів-практиків.

Заняття проводилося в межах вивчення дисципліни «Аналіз ефективності роботи систем водопостачання та водовідведення» із циклу вільного вибору студента. Магістранти змогли детально ознайомитися з особливостями побудови математичної моделі потокорозподілу в водопровідній мережі та ідентифікації вихідних даних. І все це – на прикладі розрахункової схеми мережі транспортування води одного з районів Запоріжжя.

«Ми дуже вдячні начальнику управління з капітального будівництва та ремонтів Олександру Каведяєву та керівництву КП “Водоканал” за надану нашим магістрантам – майбутнім фахівцям можливість отримати додаткові практичні навички», – зазначила доцентка кафедри міського будівництва і архітектури Оксана Добровольська.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини