Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відбувся тренінг із подолання емоційного вигорання

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відбувся тренінг із подолання емоційного вигорання

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відбувся тренінг із подолання емоційного вигорання
22.09.2023 16:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні тренінги

- Я давно хотів провести такий захід, адже проблема емоційного вигорання дуже поширена в наш час, - розповів студент Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), голова Обласної студентської ради Запорізької обласної військової адміністрації Демид Євтушенко. – А після знайомства з Юрієм Вдовцовим ми втілили задум у життя. Чому? Бо далеко не кожна людина може сама встановити, чи є в неї емоційне вигорання і самотужки вийти з цього стану.

 

Учасники заходу, а ними стали студенти не лише ІННІ, а й Харківського юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ», а також старшокласники, дізналися, чим емоційне вигорання відрізняється від виснаження. А розповіли про це гості з благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» психолог Каріне Арутюнян і фасилітатор по роботі з громадами Юрій Вдовцов.

Каріне Арутюнян розповіла, що синдром емоційного вигорання – це реакція організму на стрес, зокрема, професійний, і, на відміну від виснаження, воно не проходить після відпочинку. Здебільшого, емоційне вигорання виникає в осіб, робота яких пов’язана з постійними контактами з людьми. А це волонтери, журналісти, працівники освіти та торгівлі. Під час емоційного вигорання людина відчуває втому, виснаження, порушення сну, починає негативне ставитися до своєї роботи і агресивно до оточуючих. А щоб учасники заняття змогли розібратися в собі й зрозуміти, чи є в них емоційне вигорання, організатори провели низку тренінгів. Так, молоді запропонували написати, що в житті їх «заряджає», а що, навпаки, «розряджає». Чи, наприклад, створити коло, кожний сектор якого відповідає роботі, родині, коханню, навчанню, хобі тощо, а потім визначити, яку частину вони займають у житті.

«Що мені дала участь у тренінгу? Нові знайомства, які, сподіваюсь, переростуть у дружбу, - відповів на питання Демид Євтушенко. - А головне, я зрозумів, які корективи потрібно внести в життя. Адже нерідко ми робимо перекоси в ту чи ту галузь, чи в бік роботи, чи то родини або навчання. Особисто для себе я вирішив, що обов’язково спробую втілити в життя поради тренерів, щоб зробити його більш збалансованим».

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини