Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Шекспірознавчі студії ювілярки Наталії Торкут об’єднують науковців із різних країн

Шекспірознавчі студії ювілярки Наталії Торкут об’єднують науковців із різних країн

Шекспірознавчі студії ювілярки Наталії Торкут об’єднують науковців із різних країн
23.09.2023 09:03 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології ювілей поздоровлення

Колектив факультету іноземної філології привітав з ювілеєм начальницю Українського міжуніверситетського навчально-наукового шекспірівського центру Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), професорку кафедри англійської філології Наталію Торкут.

 

Шекспірознавчі студії Наталії Торкут добре відомі її колегам як в Україні, так і поза її межами. Численні конкурси, присвячені вивченню та популяризації творчості Вільяма Шекспіра та розкриттю наукових і творчих талантів дослідників незмінно користуються значною популярністю серед учнівської та студентської молоді. Щороку завдяки зусиллям науковиці відбуваються різноманітні події на вшанування видатного письменника, розкриття актуальності його творчості для сучасної України, до яких долучаються учасники з усіх куточків нашої держави та з інших країн, зокрема з батьківщини письменника. Невтомна діяльність Наталії Торкут відзначена численними престижними нагородами. Її видатні організаторські та наукові здібності, присвячені популяризації творчості Шекспіра добре знані однодумцями з багатьох країн і викликають у них щиру повагу та захоплення. Нині вона – українська кореспондентка глобального інтернет-проекту Фолджерівської шекспірівської бібліотеки “World Shakespeare Bibliography ”, членкиня Європейської асоціації англістів (ESSE) та Європейської асоціації шекспірознавців (ESRA), віцепрезидентка з наукової роботи Української асоціації викладачів зарубіжної літератури.

Так само високо цінують усі, хто знає іменинницю, її невтомну волонтерську діяльність: від початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації на територію України вона багато сил та часу присвячує підтримці воїнів Збройних сил України, а також тих громадян нашої держави, які опинились у скуртному становищі.

У цей святковий день колеги та студенти зичать ювілярці міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту, гарного святкового настрою, значних досягнень у науковій та педагогічній роботі! Нехай збуваються всі ваші плани та мрії, життя буде сповнене добра, любові і щастя, а поряд завжди будуть вірні друзі й рідні люди!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини