Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор та адміністрація університету ЗНУ зустрілись із представниками студрад

Ректор та адміністрація університету ЗНУ зустрілись із представниками студрад

Ректор та адміністрація університету ЗНУ зустрілись із представниками студрад
25.09.2023 11:59 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет зустріч ректора студентство освітній процес міжнародна діяльність гуртожитки

22 вересня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч ректора Миколи Фролова й адміністрації вишу зі студентами-активістами – представниками студентських рад.

 

Привітавши присутніх, Микола Фролов зазначив, що університет – це насамперед студентство, а також додав, що він та адміністрація готові зустрічатись із представниками студрад та обговорювати актуальні проблеми.

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук розповів про особливості виборів голови студентської ради ЗНУ у вересні 2023 року. Всього у голосуванні взяло участь близько 1000 студентів. Головою університетської студради стала Аліна Воробко, яка набрала 680 голосів. Представниця студентської виборчої комісії ЗНУ Ніка Корнієнко додала, що вибори проходили за допомогою системи Moodle. А в коледжах, де немає цієї системи, провели голосування у Google-формах на корпоративних акаунтах.

Також члени студрад погодили кандидатуру проректорки з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олени Тупахіної. Директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас, звертаючись до студентського активу, зазначив, що студенти мають унікальну можливість відвідувати спортивно-оздоровчий комплекс та його секції, а також запропонував провести факультетські дні здоров'я.

Ректор та адміністрація університету відповіли на запитання студентів, які ті, що поставили напередодні за допомогою гугл-форми, так і ті, що пролунали під час зустрічі.

 

Про переведення здобувачів  освіти, які мають статус ВПО на бюджет

Перший проректор Олександр Бондар зазначив, що це питання повинно розглядатися в індивідуальному порядку.

Про подальші міжнародні програми обміну для студентів

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна відповіла на це запитання, що такі програми будуть: університет підписав угоди з кількома іноземними вишами. Після завершення роботи над сайтом відділу міжнародних зв’язків студенти зможуть знайти цю інформацію на сайті. Вона також звернулася із проханням допомогти визначитися з платформами комунікацій між студентством і цим підрозділом. Проректорка додала, що в ЗНУ запровадять тренінги, де будуть навчати, як правильно писати мотиваційні листи й CV, та ще розкажуть про багато чого корисного.

Про перспективу офлайн-навчання

Микола Фролов поінформував, що це рішення залежить від воєнної ситуації: якщо з’явиться така можливість, то виш перейде на очний формат навчання.

Про можливе подальше навчання в умовах систематичного вимкнення світла

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зазначив, що проводиться забезпечення освітнього процесу у синхронному й  асихронному варіантах.

Про гуртожитки

На запитання про встановлення в університетських гуртожитках бойлерів проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір відповів, що робота в гуртожитках триває постійно. Щодо графіку роботи електронних плит, проректор поінформував, що цей графік існує, тому що студенти забувають їх вимикати, через це плити псуються та ламаються, також – це питання пожежної безпеки.

Представники факультетських і університетської студентських рад також мали змогу поставити свої запитання ректору й адміністрації та отримати на них відповіді.

Фотогалерея від Антона Осадчука:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.805026748292029&type=3

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини