Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра дошкільної та початкової освіти використовує можливості підвищення кваліфікації на повну

Кафедра дошкільної та початкової освіти використовує можливості підвищення кваліфікації на повну

Кафедра дошкільної та початкової освіти використовує можливості підвищення кваліфікації на повну
25.09.2023 13:36 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології кафедра дошкільної початкової освіти освітній процес підвищення кваліфікації педагогів

Викладачки кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Алла Курінна, Сніжана Сиваш і Ганна Чорна 20 вересня взяли участь в онлайн-майстерці «”EDWEY”: як використати всі можливості на повну».

 

Модераторами заходу були заступник Міністра освіти і науки України Андрій Сташків, фахівчиня з управління проєктами і програмами ГО «EdCamp Україна», менеджерка Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» Оксана Дегтярьова та вчителька інформатики та математики, інструкторка Академії «CISCO», координаторка філіалу «ДівчатаSTEM», менторка-волонтерка «Code Club України» Олена Трибко.

Оксана Дегтярьова та Олена Трибко провели віртуальну екскурсію платформою «EdWay», надаючи інформацію про те, кому буде корисно користуватися цією платформою, яку інформацію можна знайти на платформі, як створити кабінет професійного зростання, хто є суб’єктами підвищення кваліфікації та як обрати той чи той заклад освіти для проходження підвищення кваліфікації педагогів і науково-педагогічних працівників. Оксана Дегтярьова зазначила, що Національна платформа можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» – єдина платформа в Україні, яка об’єднала й педагогів, і суб’єктів підвищення кваліфікації, і центри професійного розвитку. Вона побажала всім учасникам онлайн-майстерка натхнення та нових професійних звершень. Онлайн-зустріч проходила в легкій і позитивній атмосфері й завершилася віртуальною грою, де переможці отримали сертифікат на проходження підвищення кваліфікації на платформі «EdWay».

Результати онлайн-майстерки «”EdWay”: як використати всі можливості на повну» будуть презентовані на засіданні кафедри дошкільної та початкової освіти для більшої популяризації Національної платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» та мотивації науково-педагогічних працівників до особистісного зростання.

На заході підкреслили, що мета цієї програми – популяризація платформи «EdWay» та можливості її використання як безкоштовного інструментарію в галузі підвищення кваліфікації та підготовки майбутніх педагогів і науково-педагогічних працівників. Національна платформа можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay» буде корисна закладам дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, інклюзивно-ресурсним центрам та іншим закладам освіти. Організаторами заходу стали Міністерство освіти і науки України, Консультативна рада з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України, Державна установа «Український інститут розвитку освіти» та ГО «ЕдКемп Україна».

 

Інформацію надано факультетом соціальної педагогіки та психології ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини