Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Про роботу фотокора під час війни дізналися майбутні журналісти

Про роботу фотокора під час війни дізналися майбутні журналісти

Про роботу фотокора під час війни дізналися майбутні журналісти
26.09.2023 13:21 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики освітній процес зустріч випускники

Двадцять першого вересня студенти факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися онлайн з випускником факультету, фотокореспондентом порталу «Акцент» Ігорем Гур'євим. Він розповів про валсні кроки в журналістиці та продемонстрував фотопідбірку своїх робіт.

 

Присутні на заході дізналися, що ще з дев'ятого класу Ігор знав, що вступатиме на факультет журналістики, але хвилювався через конкуренцію в цій професії. Бажання робити світлини виникло в нього непомітно. У гуртожитку ЗНУ він часто фотографував на телефон краєвид із вікна. А потім узяв із собою на запорізький міст професійний фотоапарат й остаточно закохався у цю справу.

Від початку війни Ігор Гур'єв став воєнним фотокореспондентом. Тепер його камера бачить жахливі кадри руйнувань мирних міст, смерть і біль. Спікер поділився з аудиторією тим, як це впливає на його психологічний стан: «Доводиться концентруватися. Багато в кого це може не виходити. Але я думаю, що з набуттям досвіду ті, хто знімали вже на початку війни, з перших місяців, перших прильотів, вже зараз по-іншому реагують на це, бо вже всі так чи так побачили смерть поряд чи її наслідки. І вже з цими думками навчились жити».

Далі фотокореспондент презентував свої роботи. Ігор Гур’єв показав світлини, зображення на яких належать до чутливої теми. Тому студенти разом із викладачами та гостем обговорили цю тему й визначили, що краще не перенасичувати інфопростір візуальним контентом про смерть. Але такі фотографії треба показувати світу, бо це – фіксація злочинів росії проти людства.

 

За фейсбуком факультету журналістики ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини