Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Матфак скористався нагодою здобути інсайти щодо реального світу ІТ

Матфак скористався нагодою здобути інсайти щодо реального світу ІТ

Матфак скористався нагодою здобути інсайти щодо реального світу ІТ
27.09.2023 11:19 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет ІТ-галузь освітній процес зустріч фахівці-практики практичні знання

Двадцять першого вересня 2023 року відбулась онлайн-зустріч студентів ІТ-спеціальностей Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) із представниками компанії «BWT Group». Нагодою здобути інсайти щодо реального світу ІТ та розширити свої знання про можливості кар'єри у цій галузі скористались близько 40 студентів бакалаврського та магістерського рівнів спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки», 121 «Програмна інженерія» та 126 «Інформаційні системи та технології» математичного факультету.

 

Перед студентством виступили фахівці-практики, які обіймають посади тімлідів, це – Марк Кольцов та Іван Решевський. Вони розповіли про сучасні тенденції на ринку ІТ, зробили огляд найпопулярніших систем керування базами даних, мов програмування та фреймворків. Також доповідачі поділилися інформацією про технології, які вони використовують на власних дійсних проєктах. Після закінчення доповіді відбулась жвава розмова між студентами та фахівцями, яка сприяла більш глибокому розумінню питань, пов'язаних із ІТ-галуззю та кар'єрними можливостями. Відповідаючи на питання, Марк Кольцов та Іван Решевський підкреслили важливість отримання вищої освіти, яка надає фундаментальні знання та розуміння базових принципів ІТ. Це – основа для подальшого успішного кар'єрного зростання. Також вони відзначили, що вища освіта дозволяє вибрати специфічні напрямки та спеціалізації в галузі ІТ відповідно до власних інтересів та майбутніх кар'єрних цілей.

Організатори підкреслили, що такі заходи сприяють встановленню контактів студентів із професіоналами галузі, отриманню можливості спілкуватися та встановлювати майбутні робочі зв'язки. Крім того, триває й ознайомлення з вакансіями та можливостями кар'єрного зростання. Спілкування з успішними фахівцями надихає та мотивує студентів продовжувати здобувати теоретичні знання та практичні навички в галузі ІТ.

 

Катерина Решевська, математичний факультет

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини