Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Імідж університету, ефективність профорієнтаційної роботи: про що говорили на Вченій раді

Імідж університету, ефективність профорієнтаційної роботи: про що говорили на Вченій раді

Імідж університету, ефективність профорієнтаційної роботи: про що говорили на Вченій раді
27.09.2023 17:01 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет вчена рада імідж університету

26 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), на якому було порушено питання про стан і перспективи іміджевої політики вишу, ефективність діяльності відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

 

Про імідж

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук наголосив на крайній потребі сучасного вишу позиціювати себе через грамотно продуманий і поданий образ. Адже ефективний освітній процес нині базується на таких поняттях, як імідж, бренд, реклама, які дозволяють упевнено йти вперед, перемагати в конкурентній боротьбі, не відкидаючи водночас понять поваги, гідності, національної свідомості, академічної етики та доброчесності. За підсумками доповіді Геннадія Васильчука, після її обговорення Вчена раді університету ухвалила, зокрема, розробити іміджеву концепцію та PR-стратегію ЗНУ на 2024-2027 роки; завершити розробку та представити на обговорення брендбук вишу; провести експеримент на факультеті журналістики з уніфікації ведення соціальних мереж, аби згодом поширити цей досвід на загальноуніверситетському рівні. В ухвалі також ідеться про організацію серед студентства конкурсу з розробки найкращого заходу для покращення іміджу ЗНУ. В окремому пункті рішення Вченої ради наголошено на потребі розробити та виготовити рекламно-презентаційну продукцію для вступників 2024 року в єдиному корпоративному стилі.

Про ефективність профорієнтації

Начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів прозвітувала про здобутки в його роботі, про чинники, що впливають на ефективність діяльності. З-поміж найпопулярніших серед абітурієнтів заходів, організованих і проведених відділом, доповідачка серед інших відзначила підготовчі курси, безкоштовні тренінги з підготовки до ЗНО/ НМТ, предметні олімпіади, консультаційні зустрічі з написання мотиваційних листів і складання творчих конкурсів. Наприкінці виступу Галина Микитів подякувала адміністрації вишу та його структурним підрозділам за допомогу в роботі відділу. В підсумку Вчена рада ухвалила, зокрема, розробити та наповнити контентом Віртуальну консультаційну платформу вступника-2024, аби збільшити ефективність профорієнтаційного супроводу вступників; систематично проводити профорієнтаційні та іміджеві заходи, щоб привертати увагу потенційних вступників до ЗНУ. Також у рішенні йдеться про необхідність долучати науково-педагогічних працівників до підготовки іміджево-презентаційного видання «Незламні освітяни: історії успіху випускників ЗНУ». В ухвалі згадано й про проведення соціологічних досліджень, які мають виявити мотивацію випускників на вступ до Запорізького національного університету та Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М.Потебні.

Про різне

Серед іншого на засіданні Вченої ради затвердили програми атестаційних екзаменів для магістрантів на 2023 рік, результати підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників вишу, кандидатури студентів для матеріальної підтримки обдарованої молоді у другому півріччі цього року.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини