Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ розпочав низку зустрічей з абітурієнтами

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ розпочав низку зустрічей з абітурієнтами

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ розпочав низку зустрічей з абітурієнтами
28.09.2023 08:59 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування День відкритих дверей вступна кампанія-2024

За традицією, яка склалася у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), такі зустрічі з майбутніми студентами та їхніми батьками відбуваються щомісяця впродовж всього навчального року. Отже, в кожного, хто обирає для себе коледж, є можливість поспілкуватися з викладачами і дізнатися якнайбільше про обрану спеціальність, а також поставити будь-які питання. Допомагає в цьому й дуже зручний формат проведення днів відкритих дверей, адже вони відбуваються одночасно в коледжі та online.

 

Нещодавно відбулася перша зустріч з абітурієнтами-2024. Як завжди, модератором online-заходу стала відповідальний секретар відбіркової комісії Ірина Пупирєва. Гостей коледжу цього разу зустріли та провели локаціями завідувачка механічного відділення Людмила Бургман і її студенти. На стендах, які побачили візитери, представили основну інформацію про відділення та спеціальності, а більш детально розповіли про них завідувачі відділень і викладачі коледжу.

У бібліотеці, де й відбулися організаційні збори, майбутнім студентам та їхнім батькам показали фільм про коледж, а заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова відповіла на питання. Здебільшого, вони стосувалися особливостей освітнього процесу; організації виховних заходів в умовах військового часу; призначення академічних і соціальних стипендій. А ще, всі охочі змогли подати заяви, щоб вже незабаром розпочати підготовку до вступу на восьмимісячних курсах.

 

Інформація надана ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ»

 

Спеціальності ВСП ЗГЕФК ЗНУ:

https://www.zgefcznu.in.ua/category/navchyalna-robota/spetsialnosti/

Сторінка коледжу: www.zgefcznu.in.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини