Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітній процес, конференція трудового колективу, акредитація: про що ще говорили на ректораті

Освітній процес, конференція трудового колективу, акредитація: про що ще говорили на ректораті

Освітній процес, конференція трудового колективу, акредитація: про що ще говорили на ректораті
28.09.2023 09:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультети ректорат освітній процес акредитація освітніх програм міжнародна діяльність Конференція трудового колективу

25 вересня відбулося засідання ректорату Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), на якому адміністрація вишу, декани факультетів, директори фахових коледжів й Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні обговорили питання освітнього процесу, майбутню Конференцію трудового колективу вишу та акредитації освітніх програм.

 

Освітній процес

На початку заходу ректор ЗНУ Микола Фролов наголосив, що у виші якість освітнього процесу має бути стабільно високою. Проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Олександр Гура зазначив, що система накопичення балів повинна бути чіткою та прозорою, зрозумілою для студентів, і  звернувся до деканів та директорки ІННІ імені Ю. Потебні з проханням донести цю настанову до викладачів. Він повідомив, що потрібно переглянути та подати до навчального відділу перелік вибіркових дисциплін. Присутні обговорили питання запису лекцій та створення архіву для них. Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов поінформував, що потрібно взяти в роботу інструкцію для науково-педагогічних працівників щодо створення відеолекцій та формування архіву. Крім того, він оголосив, що 26 вересня відбувся вступний іспит зі спеціальності, а 28 вересня влаштують іспит із іноземної мови для аспірантів. Проректор повідомив, що кожному вступникові до аспірантури надано доступ до системи Moodle, а також звернувся із проханням до наукових керівників і гарантів проконтролювати, щоб кожен майбутній аспірант ним скористався.

Акредитація освітніх програм

Юрій Каганов повідомив, що Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти задовільнило 13 заявок на перенесення дат акредитації. Він зазначив, що потрібно взяти до відома скоригований план акредитації освітніх та освітньо-наукових програм Запорізького національного університету на 2023/2024 навчальний рік і проконтролювати підготовку до неї у вересні та жовтні.

Розробка колективного договору

Перший проректор Олександр Бондар зазначив, що триває розробка колективного договору. Також він додав, що всі пропозиції від колективу вишу щодо змін розглянули та проаналізували. Олександр Бондар нагадав, що конференція Трудового колективу відбудеться 3 жовтня.

Планова ліквідація академічної та фінансової заборгованості

Микола Фролов звернувся до керівників факультетів та ІННІ імені Ю. Потебні та зазначив, що ліквідація боргів має відбуватися постійно та планово, а також нагадав, що фінансову заборгованість потрібно ліквідувати до 1 жовтня.

Міжнародна діяльність

Проректорка з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності Олена Тупахіна звернулася до деканів і директорки ІННІ імені Ю. Потебні з проханням повідомити про кандидатів, які вмотивовані брати участь у міжнародних проєктах. Вона зазначила, що наразі існує завдання реформувати комунікацію між відділом міжнародних зв’язків і студентами.

Робота зі студентством

Микола Фролов поінформував, що в університеті мають відбуватися культурні та спортивні заходи з дотриманням усіх правил безпеки. Проректорові з наукової роботи Геннадію Васильчуку, директорці Центру культури Юлії Янько, директору спортивно-оздоровчого комплексу Михайлу Протасу та голові Студентської ради Аліні Воробко доручили тримати на контролі організацію та проведення таких заходів.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини