Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету познайомилися з освітніми можливостями ЗНУ

Студенти біологічного факультету познайомилися з освітніми можливостями ЗНУ

Студенти біологічного факультету познайомилися з освітніми можливостями ЗНУ
29.09.2023 13:45 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет освітній процес екскурсія адаптація першокурсників музей історії ЗНУ Зоологічний музей ЗНУ

27 вересня під керівництвом декана біологічного факультету, докторки наук, професорки Людмили Омельянчик відбулася екскурсія студмістечком вишу та біологічним факультетом ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема для студентів першого курсу бакалаврату та магістратури. Під час екскурсії її учасники відвідали Музей історії ЗНУ, наукову бібліотеку, спортивно-оздоровчий комплекс, біологічний факультет та Зоологічний музей вишу.

 

Директор музею історії ЗНУ Володимир Лініков ознайомив присутніх з історією закладу вищої освіти, основними моментами його становлення, розвитку та сьогодення, а також – із важливими документами й експонатами, пов’язаними з освітнім процесом ЗНУ. Студенти познайомилися з підрозділами наукової бібліотеки, зокрема із залом електронних ресурсів, відділами обслуговування читачів. Директорка наукової бібліотеки ЗНУ Ніна Чала розповіла про наявні фонди та можливості книгозбірні, студенти навчилися користуватися електронним каталогом, ознайомилися з особливостями дистанційного пошуку інформації в електронному каталозі. Заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко показав екскурсантам матеріально-технічну базу тренажерного, ігрового і фітнес-залів, а також розповів про можливості запису для організації спортивних гуртків за інтересами здобувачів. Під час екскурсії декан біологічного факультету Людмила Омельянчик розповіла про історію формування насаджень на території біологічного факультету ЗНУ, про унікальних представників серед рослин, які забезпечують не лише естетичне задоволення, а й є корисними лікарськими рослинами. Кожне дерево та кущ, які вирощують на території біологічного факультету, має табличку-покажчик із QR- кодом, що дає можливість одразу отримати необхідну інформацію про рослину.

На біологічному факультеті студенти познайомилися з деканатом і його співробітниками: заступником декана з навчальної роботи Максимом Мальком, заступницею декана з виховної роботи Раїсою Литвиненко, заступником декана з профорієнтаційної роботи Валерієм Горбанем, заступницею декана з наукової роботи Вірою Копійкою, заступником декана з міжнародної роботи Андрієм Домнічем і з фахівцем та секретарем деканату. Студенти ознайомилися з історією факультету, урочистою залою, основним аудиторним фондом, навчальними і навчально-науково-дослідними лабораторіями та віварієм. Більш детально оновлений аудиторний фонд, матеріально-технічну базу кожної кафедри і можливості їхнього використання в освітньому процесі та в науково-дослідній роботі, зокрема при виконанні курсових, магістерських студентських та дисертаційних робіт представили їхні завідувачі та викладачі: завідувачка кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, докторка наук, професорка Оксана Кущ; завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології, доктор наук, професор Валерій Домніч; завідувач кафедри хімії, доктор наук, професор Олександр Бражко; завідувач кафедри генетики та рослинних ресурсів, доктор наук, професор Віктор Лях; доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології, кандидат наук, доцент Костянтин Домбровський.

Завідувач зоологічного музею біологічного факультету ЗНУ Олександр Коротя розповів про історію підрозділу, продемонстрував унікальні експонати тваринного світу, розміщені в чотирьох залах. Це – опудала тварин, черепи ссавців і птахів, риб, земноводних і плазунів, а також представників ракоподібних і молюсків. Крім того, він показав екскурсантам колекцію безхребетних тварин (комах, павукоподібних і ракоподібних), зокрема тих, що мешкають на території Запорізької області. Під час екскурсії студенти дізналися про особливості морфології, екології та етології відповідних тварин. Після завершення зустрічі студенти поділилися своїми приємними враженнями від екскурсії, а декан і викладачі подякували молоді за участь та побажали здобувачам освіти наснаги та успіхів у подальшому навчанні.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.809863994474971

Інформацію надав біологічний факультет ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини