Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З днем захисників і захисниць України!

З днем захисників і захисниць України!

З днем захисників і захисниць України!
01.10.2023 08:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет День захисників захисниць України свято поздоровлення

Цього року важливе для кожного українця свято – День захисників і захисниць України – відзначають 1 жовтня. Сьогодні, коли триває війна, щодня йдуть важкі бої за майбутнє нашої країни, за звільнення її тимчасово окупованих територій від агресора, за порятунок народу, – цей день набув особливого значення. Багато випускників ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), його студенти та викладачі зі зброєю в лавах Збройних сил України боронять свій край.

 

Колектив вишу повсякчас пам’ятає про кожного й кожну з них, переймається їхньою долею, вдячний за щоденний подвиг, сподівається на радісні зустрічі після Перемоги, докладає всіх зусиль, аби підтримати своїх воїнів у важкій боротьбі. Згадка про Збройні сили України, щира вдячність нашим воїнам, підтримка їх мають бути щоденними, безвідносно до свят. Однак ця дата дуже важлива, адже це – привід згадати, яку велику ціну, кров’ю своїх кращих синів і дочок, заплатила Україна за право на існування, за свою незалежність і територіальну цілісність упродовж всієї історії. На сьогодні ця боротьба триває. Воїни в тяжких боях виборюють перемогу.

Тож на адресу їх усіх лунають привітання та побажання, щоб доля була милосердна до кожного з них і до їхніх побратимів, щоб незабаром усі вони приєдналися до загальноукраїнського святкування Перемоги та повернулися додому, де на них чекають родини, близькі та друзі.

Зі святом! Слава Україні!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини