Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Театр «Дім актора» запрошує на виставу в музеї

Театр «Дім актора» запрошує на виставу в музеї

Театр «Дім актора» запрошує на виставу в музеї
29.09.2023 16:58 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет кульутурні події дім актора

ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує активну співпрацю з багатьма культурницькими ініціативами. Одна з них – театр «Дім актора».

 

Чотирнадцятого жовтня театр організовує виставу в музеї «Перепоvieдаки. Легенди Запоріжжя» (ПРЕМʼЄРА). Організатори так розповідають про спектакль:

-На перетині правди та вигадки народжуються міські легенди. Урбаністичні міфи передаються з покоління в покоління, обростають деталями, стають частиною історії, потрапляють до музею. Адже, хтось та й бачив сома-людожера чи привидів на млині Нібура, відпочивав під Тарасовою грушею чи милувався ромашкою на башті Козлінера. Переповідаки театру-лабораторії Vie зібрали міські легенди Запоріжжя та перетворили їх на камерну виставу в Музеї архітектури. 15 глядачів та глядачок побачать, як оживають міфи, а знайомі оповідки набувають нових сенсів. Актори, ляльки й будівлі розкажуть історію рідного краю від скіфської доби до сьогодення, щоб після вистави ви змогли сказати: «Історія всюди!».

У продажу лише 15 квитків на сайті musin.zp.ua. Встигніть придбати свій!

Дата: 14 жовтня

Час - 17:00

Місце: Музей архітектури Запоріжжя (вул. Гоголя, 66)

Матеріал надав театр «Дім актора»

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини