Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Із Днем працівників освіти!

Із Днем працівників освіти!

Із Днем працівників освіти!
01.10.2023 08:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет День працівників освіти свято поздоровлення

Колектив Запорізького національного університету привітали з особливим святом – Днем працівників освіти (ZNU, Zaporizhzhia National University. Цього дня здобувачі освіти та численні покоління випускників із глибокою пошаною звертаються до своїх наставників і дякують їм за здобуті знанні, за підтримку на нелегкій і важливій дорозі до знань, за допомогу у формуванні світогляду й становленні як особистостей.

 

У нашій країні День працівників освіти впроваджений наказом Президента України в 1994 році. Відтоді освітян вітають кожної першої неділі жовтня. Це свято – особливе для ЗНУ, який вже давно перетворився на провідний навчальний і науковий центр Півдня України. За роки існування й розвитку вишу його викладачі вивчили та випустили в доросле життя десятки тисяч студентів. І цього дня традиційно колишні здобувачі освіти з глибокою вдячністю згадують про свої студентські роки та всіх тих педагогів, які не лише навчали, а й стали взірцем для наслідування.

Сьогодні, у складних умовах, викликаних військовою агресією російської федерації, освітяни Запорізького національного університету докладають максимум зусиль, аби студенти отримали сучасні якісні знання. Також педагоги дбають про молодь, надають підтримку тим, хто її потребує. Усі учасники освітнього процесу з гідністю виконують важливе зобов’язання з підготовки сучасних висококваліфікованих фахівців, які після Перемоги активно сприятимуть відновленню та розвитку України.

Вітаючи зі святом педагогів ЗНУ, їм бажають успіхів і наснаги на щодень, друзів та однодумців поруч, радості, яку б приносили досягнення учнів і, звичайно, Перемоги всього українського народу.

Зі святом!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини