Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю.М. Потебні під час круглого столу обговорили освітні програми спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка»

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні під час круглого столу обговорили освітні програми спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка»

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні під час круглого столу обговорили освітні програми спеціальності «Мікро- та наносистемна техніка»
29.09.2023 15:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра електроніки інформаційних систем програмного забезпечення круглий стіл

Щороку викладачі кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) проводять засідання круглого столу. А метою його є постійне вдосконалення освітнього процесу на спеціальності 176 «Мікро- та наносистемна техніка».

 

Ось і нещодавно відбулося обговорення реалізації у поточному році та перспективи на наступний рік освітніх програм «Мікро- та наносистемна техніка» - бакалаврського рівня та «Мікроелектронні інформаційні системи» - магістерського рівня. До нього долучилися студенти, магістранти й викладачі кафедри електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення; їхні колеги з інших кафедр університету; представники підприємств та організацій нашого міста.

Активними учасниками обговорення стали: генеральний директор ТОВ «Омега ЛТД» Тамара Шевченко; начальник технічного відділу ТОВ «Науково-виробниче підприємство "Імпульс"» Антон Худолєй; лікарка КПП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Олена Стогній. Уже багато років вони приділяють увагу підготовці фахівців зі спеціальності 176 «Мікро- та наносистемна техніка». Зокрема, «Омега ЛТД» та «Імпульс» є базовими підприємствами для проходження виробничої практики магістрантами. Антон Худолєй проводить практичні заняття, майстер-класи та відеоекскурсії, а також керує практикою здобувачів. Тамара Шевченко проводить гостьові лекції і є головою екзаменаційної комісії на захистах кваліфікаційних робіт магістрів. А Олена Стогній – не лише представниця роботодавців, а й консультантка з питань фізичної та біомедичної електроніки.

Виступали під час заходу й гаранти освітніх програм Микола Світанько («Мікро- та наносистемна техніка») та Оксана Небеснюк («Мікроелектронні інформаційні системи»). Так, Микола Світанько звернув увагу на пропозиції від правління ПАТ «Запорізький завод "Перетворювач"». А Оксана Небеснюк окреслила основні напрями спільної діяльності викладачів і здобувачів задля досягнення максимальних результатів від навчання. Звернула увагу доповідачка й на популяризацію програм академічної мобільності; неформальну та інформальну освіту; проходження підвищення кваліфікації в різних країнах світу та на запрошення викладачів провідних закладів вищої освіти для читання лекцій здобувачам.

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини