Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Іван Колобердянко більше півстоліття із ЗНУ

Іван Колобердянко більше півстоліття із ЗНУ

Іван Колобердянко більше півстоліття із ЗНУ
02.10.2023 10:09 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет зустріч освітянська діяльність наукова діяльність

29 вересня, напередодні професійного свята Дня працівників освіти, колектив економічного факультету зустрівся з кандидатом наук, доцентом Іваном Колобердянком – з освітянином, доля якого вже більше півстоліття нерозривно пов’язана із Запорізьким національним університетом (до 1985 року – Запорізьким державним педагогічним інститутом).

 

З нагоди Дня працівників освіти Іван Колобердянко отримав вітальну адресу та Почесну грамоту ЗНУ за підписом ректора Миколи Фролова. Завідувачка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Алла Череп, вручаючи квіти та цінний подарунок, виголосила зворушливу промову, повідомивши, що він стояв у витоків економічного факультету та здійснив вагомий внесок у його становлення і подальший розвиток. Вона нагадала про численні професійні, наукові та методичні доробки Івана Колобердянка як приклад професіоналізму, мудрості й оптимізму для багатьох колег, висловила величезну подяку за чудову й відмінну роботу, акцентувала увагу присутніх на те, що це – людина, яку колектив економічного факультету щиро поважає і любить.

Завідувач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Дмитро Бабміндра, вручаючи подарунок від кафедри, відзначив плідну працю Івана Колобердянка привітав із новим етапом життєвого шляху. Декан економічного факультету Валентина Гельман зазначила, що мудрість, досвід, знання і працездатність Івана Колобердянка – це ті риси, які завжди викликали захоплення в студентів і колег. Завідувач кафедри новітньої історії України Федір Турченко відзначив багаторічні дружні стосунки між факультетом історії та міжнародних відносин і економічним факультетом.

Колектив економічного факультету та всього університету привітав шановного Івана Колобердянка зі святом Дня працівників освіти! На заході висловили вдячність за наполегливу працю, високий професіоналізм, невтомний творчий пошук, допомогу молоді відкривати скарбницю знань, науки, мудрості, обрати свій життєвий шлях і стати висококваліфікованими фахівцями в фінансово-економічній галузі, соціально активними громадянами, справжніми патріотами України! «Ваша увага до економічного факультету ЗНУ завжди буде добрим знаком того, що наш колектив живе і розвивається», - підкреслили колеги.

Для довідки

Іван Колобердрянко безпосередньо брав активну участь у становленні та розвитку ЗНУ. З 1986 року по 1991 рік працював завідувачем підготовчого відділення вишу. У січні 1991 року він обійняв посаду декана економіко-правового факультету. Як перший декан економічного факультету він доклав багато зусиль щодо формування організаційної структури. Як завідувач кафедри економічної теорії він приділяв велику увагу залученню до роботи на факультеті висококваліфікованих викладачів, створенню в колективі сприятливого соціально-психологічного клімату, формуванню атмосфери наукового пошуку та плідної педагогічної роботі. Іван Колобердянко виконував обов’язки завідувача кафедри економічної теорії і підприємництва. Більш ніж 15 років він працював головою науково-методичної ради економічного факультету та членом НМР ЗНУ. Протягом усієї викладацької роботи в університеті (1971-2023 рр.) зарекомендував себе як високопрофесійний фахівець, одним із перших серед викладачів кафедри розпочав читати такі фундаментальні дисципліни як «Мікроекономіка», «Макроекономіка», «Державне регулювання економіки», «Митне регулювання зовнішньоекономічної діяльності», «Глобальна економіка» та інші. До його кола наукових інтересів входять проблеми ринкової трансформації економіки України, економічної ролі держави за умов глобалізації суспільного розвитку, формування економіки знань. Він є автором близько 200 наукових і науково-методичних праць. Іван Колобердянко – ветеран праці, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу вдосконалення підготовки фахівців для фінансово-економічної галузі, розвиток вищої освіти й вітчизняної науки, соціально-економічний розвиток Запорізького регіону неодноразово заохочувався подяками та грамотами ректора ЗНУ та міськради. У 2009 році нагороджено орденом ІІ ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм». У 2019 році – оголошена Подяка Міністерства освіти і науки України. У 2021 році оголошена Подяка Запорізької обласної адміністрації.

Алла Череп,

завідувачка кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини