Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відзначили День захисників і захисниць України

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відзначили День захисників і захисниць України

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відзначили День захисників і захисниць України
03.10.2023 14:12 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра обліку аналізу оподаткування аудиту відділ виховної роботи День захисників захисниць України

Ще нещодавно Віталій Гук і Андрій Шершиков і самі були студентами Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), а сьогодні вони військові. І таких випускників і студентів в ІННІ чимало. Їм усім є що розповісти молоді, проте не в усіх є така можливість, адже більшість перебуває на передовій. Проте Віталій і Андрій зуміли знайти час для спілкування. Це було не просто, тож модераторка заходу - завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова вирішила провести дві зустрічі в зручний для кожного з учасників час.

 

На заходах, які відбулися в інституті з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та за ініціативи відділу виховної роботи, заступника директора ІННІ Романа Воляра й професорки Тетяни Меліхової, гості розповіли про себе. Про те, як стали військовими і чому пішли воювати. В яких операціях брали участь, які нагороди мають і за що їх отримали. А також про те, як війна вплинула на їхнє життя.

Після розповідей колишніх студентів кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Віталія Гука і Андрія Шершикова в молоді Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні з’явилася нагода висловити вдячність. Вони зверталися не лише до гостей, а й до всіх бійців збройних сил України. Леонід Вітценко подякував військовим за їхню стійкість, а Леоніду та Андрію - за цікаву розповідь. Анна Санникова зазначила, що вони гідні нащадки козаків: «Ми щиро бажаємо вам міцного здоров’я та належного авторитету серед товаришив і друзів, миру та незламності». Гліб Храновський висловив «найщиріші слова вдячності та поваги за невимовну силу, відвагу та відповідальність. Ваша служба та відданість Україні надзвичайно цінні», - зазначив хлопець. А Анастасія Соколовська побажала здоров’я та наснаги не лише військовим, а й їхнім батькам і всім, хто з нетерпінням чекає повернення рідних з війни.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини