Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Із Днем юриста!

Із Днем юриста!

Із Днем юриста!
08.10.2023 05:00 Все Головні новини Факультети Юридичний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет юридичний відділ День юриста поздоровлення

Восьмого жовтня Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітає з Днем юриста усіх представників спільноти правників – викладачів і студентів юридичного факультету, майбутніх юристів із Економіко-правничого коледжу, а також співробітників юридичного відділу вишу.

Адміністрація та колектив ЗНУ вітає представників юридичної спільноти та висловлює щире захоплення та вдячність за їхню активну громадську позицію, невпинне прагнення до нових досягнень і здобутків, розвитку та вдосконалення. Запорізьку наукову юридичну школу, засновану на факультеті, знають і високо цінують учені та юристи-практики з усіх регіонів України. Не менш важливо те, що науково-педагогічний колектив факультету активно бере участь в академічній мобільності, міжнародній і проєктній діяльності, співпрацює з юристами-практиками. За весь час існування факультету його викладачі готують правників нової генерації, які сумлінно виконують свій обов’язок, сприяючи розвитку України як правової держави.
В Економіко-правничому коледжі справжні професіонали своєї справи докладають усіх зусиль, аби допомогти тим студентам, що обрали право як майбутню професію, зробити перші кроки на шляху до побудови успішної кар’єри в майбутньому. Учорашні школярі, які вирішили стати юристами, отримають чудову правову базу, про що свідчать відгуки представників юридичного факультету, де вони часто продовжують навчання, їхній успіх у численних всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.
Юридичний відділ посідає особливе місце в структурі Запорізького національного університету. Для правового регулювання діяльності такого великого колективу, захисту його інтересів і прав необхідна щоденна невтомна робота справжніх професіоналів своєї справи. Їхня діяльність – запорука розвитку університету.
Цього дня, вітаючи всіх причетних до Дня юриста, колектив ЗНУ висловлює їм вдячність і бажає якнайшвидшого здійснення спільного бажання всіх українців – перемоги нашої держави. Крім того, від усього серця зичить нових досягнень і здобутків на обраному правниками нелегкому, але почесному професійному шляху.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини