Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кейс-клуб ІННІ ім. Ю.М. Потебні об’єднує студентів різних вишів України

Кейс-клуб ІННІ ім. Ю.М. Потебні об’єднує студентів різних вишів України

Кейс-клуб ІННІ ім. Ю.М. Потебні об’єднує студентів різних вишів України
11.10.2023 14:44 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра інформаційної економіки підприємництва фінансів кафедра управління та адміністрування кейс-клуб зустріч стейкхолдери в

В інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ ім. Ю. Потебні діє Клуб інноваційних бізнес-ідей «Академія».

 

- Кейс-клуб – це майданчик, де здобувачі та викладачі можуть поспілкуватися поза університетом з успішними, розумними людьми – людьми, які готові поділитися своїм позитивним досвідом, – наголошує його керівник  В’ячеслав Глущевський.

Головне завдання кейс-клубу – вдосконалення особистісного й професійного розвитку студентської молоді. Спочатку учасниками засідань були лише здобувачі Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Та цього року клуб вийшов на новий рівень – всеукраїнський! До нього приєдналися студенти та викладачі Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка та Хмельницького університету управління та права ім. Л. Юзькова, і це – лише початок.

Кожний спікер, якого запрошують до кейс-клубу, – успішна людина та яскрава особистість, яка надихає молодь рухатися вперед і втілювати в життя свої мрії. Цього разу до клубу запросили засновника та директора консалтингової компанії «Сертифікант», до того ж, магістранта ІННІ освітньої програми «Промисловий менеджмент» Віталія Бєлоусова.

Чому запросили саме його? В’ячеслав Глущевський так пояснює вибір: «Сертифікація й стандартизація – невід’ємна частина будь-якого успішного бізнесу». Здавалося б, у студентів ІННІ є дисципліни, які охоплюють відповідні питання, проте керівник кейс-клубу впевнений, що «ніщо не замінить живого спілкування з професіоналом-практиком, який може поділитися своєю формулою успіху». І дійсно, запропонована тема настільки зацікавила молодь та науковців вишів-партнерів, а також студентів, магістрантів, аспірантів та викладачів ІННІ, що до неї приєдналися представники всіх освітніх програм.

Цього разу кейс-клуб відбувся в форматі вебінару під назвою «Монетизація, стандартизації і сертифікації: погляд власника консалтингового бізнесу», на початку якого Віталій Бєлоусов розповів про себе. А розповідати було про що! Він має 15-річний досвід практичної діяльності та 11-річний - керівника, 8 з яких обіймає посаду директора. На сьогодні в його фірми майже 630 компаній-клієнтів та понад 1620 підписаних контрактів. У Віталія Бєлоусова є улюблені вислови, які стали кредом його життя: «Бути "чоботарем в чоботах"» та «Репутація та довіра понад усе». А далі спікер розповів про те, що потрібно стандартизувати, а що – сертифікувати, що та як монетизується, та приділив увагу Топ-7 стандартам сертифікації, «про які треба знати хоч щось».

Наприкінці заходу відбулося обговорення пропозиції В’ячеслава Глущевського та Віталія Бєлоусова про створення відкритого навчального online-ресурсу, активними учасників обговорення стали професорка К-ПНУ Людмила Матвейчук і гаранти освітніх програм ІННІ ЗНУ ім. Ю. Потебні. Ресурс планується використовувати при опануванні навчальних дисциплін, які передбачають вивчення методології та інструментаріїв Міжнародних стандартів системи менеджменту якості. А ще, під час заходу окреслили перспективи подальшої співпраці університетів-партнерів.

Перший кейс-клуб цього навчального року відбувся. Попереду в його учасників – цікаві зустрічі з неординарними особистостями, а в когось – ще й участь в кейс-чемпіонатах і навіть перемоги в них.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини