Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ взяли участь у фіналі Чемпіонату Європи з веслування

Спортсмени ЗНУ взяли участь у фіналі Чемпіонату Європи з веслування

Спортсмени ЗНУ взяли участь у фіналі Чемпіонату Європи з веслування
12.10.2023 10:48 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму спорт веслування чемпіонат Європи

З шостого до десятого вересня в м. Равенні (Італія) тривали змагання Чемпіонату Європи з веслування на човнах типу «Дракон». У складі команди клубу «Long sprint» (м. Дніпро) були студенти заочного відділення факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександр Смірнов, Тихін Мукомел, Галина Савченко й Олена Веніславська.

 

Змагання проводились під егідою «EDBF» – асоціації, що об’єднує веслярів Європи. У них узяли участь 90 клубів із 15 європейських країн. Студенти ЗНУ змагалися на дистанціях 200 м, 500 м і 2000 м у класі човнів Д 12. Вони стали учасниками фінальних змагань серед екіпажів «МІКС», де були шостими на дистанції 200 метрів, восьмими на дистанції 500 метрів і сьомими на листанції 2000 м серед 23 клубів Європи та продемонстрували високий клас веслування.

 

Наступного року студенти ЗНУ у складі клубу «LONG SPRINT» (м. Дніпро) планують виступ у Чемпіонаті світу серед клубів, який теж відбудеться у м. Равенні (Італія) та в складі збірної команди України в Чемпіонаті Європи серед національних збірних у м. Рачице (Чехія).

 

Олександр Смірнов,

голова Дніпропетровської обласної федерації з веслування на човнах «Дракон»

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини