Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ФІФ відвідали Велику Британію з навчальним візитом за проєктом «ERASMUS+» «MULTIED»

Викладачі ФІФ відвідали Велику Британію з навчальним візитом за проєктом «ERASMUS+» «MULTIED»

Викладачі ФІФ відвідали Велику Британію з навчальним візитом за проєктом «ERASMUS+» «MULTIED»
16.10.2023 17:28 Все Головні новини Факультети Іноземної філології MultiEd ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики факультет іноземної філології проєктна діяльність міжнародна діяльність лекція воркшоп MultiEd

Із 2 по 6 жовтня 2023 року представниця консорціуму від Астонського університету Сью Гартон організувала навчальний візит у м. Бірмінгем, Великобританія для усіх партнерів/партнерок команди «MultiEd». Учасницями від ЗНУ цього разу були заступниця декана з навчальної роботи факультету іноземної філології Катерина Василина, завідувачка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлана Запольських і завідувачка кафедри англійської філології та лінгводидактики Наталя Надточій.

 

Запропонована програма включала воркшопи, присвячені історії культурного розмаїття Бірмінгема та тісно пов’язаному з нею питанню багатомовної ідентичності – ким ми є, де наше коріння, як мова ідентифікує особистість? Лекцію та дискусію з питань надрізноманітності модерував доктор Стівен Піхладжа. Професори Дональд Фрімен і Кетлін Грейвс зосередили увагу на важливості зв’язку між викладачами та студентами, що забезпечує академічні переваги, і роль матеріального розвитку для успішного вивчення мови. Доктор наук Гаятрі Патель представила специфіку та способи застосування інтелектуального інтелекту в освітньому процесі. Доктор наук Кріс Умфревіл ознайомив партнерів із принципами розробки автентичних матеріалів. Команда «MultiEd» також відвідала публічну лекцію професора Дональда Фрімена. Темою лекції було переосмислення актуальних проблем педагогічної освіти та професійного розвитку.

Професорка Астонського університету Сью Гартон провела екскурсію і ознайомила зарубіжних партнерів із культурними пам’ятками міста Бірмінгем. День підведення підсумків в Університеті Астона був відзначений теплим прийомом у Будинку ради Бірмінгема з метою сприяння міжкультурним стосункам. Колектив Запорізького національного університету вручив подяку ректора університету, оскільки місто Запоріжжя є побратимом Бірмінгема. Державний експерт МОН України Марина Мруга підкреслила важливість підтримки Великобританією українського народу у сфері освіти. Усі партнери висловили вдячність за теплий прийом і ефективність зустрічі, а також вдячність народу та уряду Великої Британії за підтримку України у такі важкі часи боротьби проти російської агресії.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини